Aktorka katowickiego teatru, Klara Williams, wystąpi w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Ósmą, ostatnią ogłoszoną uczestniczką nowego sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo", jest aktorka Klara Williams, na co dzień występująca na deskach Teatru Śląskiego imienia Wyspiańskiego w Katowicach.

Aktorka występująca w Katowicach, a pochodząca z Wrocławia, Klara Williams, dołączyła do obsady nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie.

Kim jest Klara Williams?

Klara Williams, z domu Broda, ma 29 lat, urodziła się w 1992 roku. Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie - Filii we Wrocławiu. Wcześniej zaliczyła dwa lata w Studium Musicalowym Capitol we Wrocławiu.

Najbardziej jest znana ze swoich dokonań aktorskich na polskich scenach, ale jest też świetną wokalistką - zdobyła wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2014 roku za interpretację piosenki "Youkala" Kurta Weilla.

W 2018 roku dostała wyróżnienie na 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi za rolę w spektaklu „Niewina” w reż. Pawła Miśkiewicza.

Obecnie Klara Williams jest aktorką Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach (występuje m.in. w spektaklu "Pokora"), ale można ją oglądać również na deskach Narodowego Teatru Starego w Krakowie.

Występowała również w filmach i w telewizji. Jej debiutem na ekranie był film "Sługi Boże". Wystąpiła też w serialach "Ślad" i "Osiecka". Wystąpiła w "Fuga" i "Mistrz".

Ostatnio dołączyła do obsady serialu "Pierwsza miłość". W produkcji jest serial "Dom pod dwoma orłami" z Klarą Williams w roli Ryśki. To historyczny serial pokazujący tragicznie splątane ze sobą losy Polaków, Niemców i Ukraińców, których drogi krzyżują się w tytułowym domu: starej, poniemieckiej willi zbudowanej w Breslau czyli obecnym Wrocławiu.

Uczestnicy nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

W nowym sezonie show, w którym znani ludzie wcielają się w postaci gwiazd muzyki, wystąpi 8 uczestników.

  1. Klara Willams,
  2. Krzysztof Cugowski Junior,
  3. Adam Zdrójkowski,
  4. Barbara Kurdej-Szatan,
  5. Kasia Łaska,
  6. Paulina Sykut-Jeżyna,
  7. Robert Janowski,
  8. Tomasz Ciachorowski

Premiera we wrześniu 2021 w Polsacie.


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon