Aktywny wypad z dzieckiem? Park W DECHE zaprasza!

Wakacje dobiegły końca, ale to wcale nie oznacza, że najmłodsi Ślązacy powinni zostać w swoich domach, skupiając się wyłącznie na nauce. Pogoda we wrześniu może być równie dobra, jak podczas cieplejszych miesięcy w roku. Zatem jeżeli rodzice pragną spędzić więcej czasu ze swoimi pociechami i to na świeżym powietrzu, z pewnością powinni odwiedzić niezwykłe miejsce rozrywki i edukacji, czyli Park W DECHE w Bielsku-Białej. Poznajcie go.

Park W DECHE – dlaczego warto go odwiedzić?

Powodów jest mnóstwo, ale po kolei. Park W DECHE to pierwszy park rozrywki i edukacji, położony w sercu Bielska-Białej, a dokładniej przy ulicy Leszczyńskiej 20, czyli obok centrum handlowego Gemini Park. To miejsce chętnie odwiedzane przez najmłodszych entuzjastów rozrywki na świeżym powietrzu i nic w tym dziwnego.

Park na powierzchni 5000m2 oferuje szereg atrakcji, które rozbudzają wewnętrzną ciekawość, a przede wszystkim zachęcają do kreatywnej zabawy. Dorośli mogą się w nim znów poczuć jak dzieci. Co ciekawe, Park W DECHE jest zbudowany w całości z drewna. Wykorzystane materiały są przyjazne naturalnemu środowisku, co idealnie wpisuje się w ekologiczną dewizę tego miejsca. Liczy się tu bowiem nie tylko dobra zabawa ale i edukacja. Naturalnie nasuwa się pytanie, jakie atrakcje skrywa park?

W DECHE – jakie atrakcje czekają na najmłodszych?

Dobre pytanie. Na rodziny odwiedzające Park W DECHE czeka szereg atrakcji na których najmłodsi mogą dać upust emocjom i kreatywności. Jedną z nich jest gigantyczny 13 metrowy Goryl, uważany za najbardziej ekscytującą pozycję Parku W DECHE. W czym tkwi jego potencjał? Cóż, goście parku muszą dotrzeć na szczyt Goryla, a potem już tylko z górki, na dzieci czekają dwie zjeżdżalnie – niebieska fala i nieźle zakręcona czerwona rura. Dobra zabawa gwarantowana!

Tory Wodne to kolejna atrakcja, która skradła serca najmłodszych. Co oferuje? Tory wodne z licznymi: przepustami, kołowrotkami, zapadniami, śluzami, napędzane kołem młyńskim. To właśnie dzięki niemu, w korytach wciąż płynie woda. Spokojnie, osoby, które nie do końca odnajdują się w wodnym klimacie, powinny wyruszyć do tajemniczego Krokodyla. To właśnie on skrywa szereg labiryntów, sekretnych przejść i linowych przeszkód i to na 24 metrach długości, a to dopiero początek. Grzbiet Krokodyla to idealny punkt obserwacyjny. Jak na niego dotrzeć? A no, po drabince czy ściance wspinaczkowej. Wisienką na torcie jest ogon, skrywający rolkową zjeżdżalnię. Oczywiście obok takich atrakcji jak:

  • Karuzela Łańcuchowa,
  • Mini Park Linowy,
  • Szczudlany Jeż,
  • Tunel Kreta,
  • Kostkarnia,

i wielu więcej (bo park oferuje aż 30 różnych atrakcji) nie można przejść obojętnie. Starsze dzieci odwiedzające Park W DECHE powinny też koniecznie odwiedzić sąsiedni Park Linowy.

Park Linowy? Dlaczego nie?

Park Linowy znajduje się tuż obok Parku W DECHE. Z pewnością jest to doskonała atrakcja dla dorosłych, nieco starszych dzieci, jak i najmłodszych (tj. od 6 roku życia), które potrafią wyciągnąć swoje zwinne rączki na minimum 150 cm. Co na nich czeka? Liczne: kładki, beczki, mostki, ławki, wiszące wyspy i krzesła, a także krokodyle, umieszczone między platformami i to wszystko od 2 do 7 metrów nad ziemią. Park Linowy jest naprawdę W DECHE! Warto podkreślić, że działa on w systemie ciągłej asekuracji, tym samym umożliwiając bezpieczne pokonywanie przeszkód i to na różnych wysokościach.

Park W DECHE został stworzony z myślą o rodzinach i najmłodszych pociechach – dzieciach. To właśnie na nich czekają niezwykłe atrakcje, które uczą obserwacji i wyciągania wniosków, pracy zespołowej, właściwej koordynacji ruchowej, a także odpowiedzialności za otoczenie. Nie da się ukryć, że zabawa sprzyja nauce, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Zatem śląskie rodziny, które nie mają planów na najbliższe weekendy powinny odwiedzić Park W DECHE i świetnie się bawić.

Park W DECHE – zabawa na świeżym powietrzu, nigdy nie była lepsza!
Park W DECHE zaprasza!
ul. Leszczyńska 20
43-300 Bielsko-Biała
Tel. +48 661 220 011

WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon