Amant z internetu oszukał młodą kobietę. Pożyczyła mu pieniądze. Najbardziej zdziwiona była... żona amanta

Love story z piekła rodem wydarzyło się na linii śląsko-zagłębiowskiej. Młoda kobieta z Gliwic została oszukana przez - jak sądziła - mężczyznę jej życia. Okazało się, że amant z internetu nie tylko wyłudził od niej pieniądze, ale też był... żonaty.

Młoda kobieta z Gliwic zgłosiła policjantom z komisariatu nr 3, że została oszukana przez 30-letniego mężczyznę, którego poznała przez internet. Sądziła, że nowy znajomy jest mężczyzną jej życia. Ten tak ją omamił, że gdy poprosił ją o pożyczkę - ta się zgodziła. Był tak wiarygodny, że gliwiczanka nawet wzięła kredyt, by zaspokoić jego finansowe żądania.

Dała się nabrać oszustowi matrymonialnemu

Niestety, jak to w takich sytuacjach bywa, gdy oszust dostał pieniądze, przestał być miły i szarmancki. Przeciwnie - zrobił się szorstki, a później kobieta straciła z nim kontakt.

Dopiero wtedy 33-letka zrozumiała, że dała się nabrać oszustowi matrymonialnemu. Wtedy zgłosiła się dopiero na policję. Stróże prawa przyjęli jej zgłoszenie. Udało im się namierzyć mężczyznę w mieszkaniu w Dąbrowie Górniczej, mimo że umiejętnie zacierał ślady swojego oszusta.

Najbardziej zdziwiła się żona amanta internetowego

Co ciekawe, gdy mężczyzna został zatrzymany w owym mieszkaniu został zatrzymany przez policję, najbardziej zaskoczona tym faktem była... żona podejrzanego i spora gromadka jego dzieci.

Detektywi z III komisariatu, już na wstępnym etapie dochodzenia uznali, że internetowy amant ma na koncie więcej tego typu oszustw. Policjanci z Gliwic zebrali dowody potwierdzające tę tezę. Kobiet oszukanych przez mężczyznę z Dąbrowy Górniczej może być znacznie więcej.

29 października 2021 r. na wniosek policji i prokuratora, Sąd Rejonowy w Gliwicach tymczasowo aresztował 30-latka na 3 miesiące. Trwa dochodzenie.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Cwiczenia 4

Wybuch bomby w piwnicy - są ranni!

Wypadek Mikołów Jesionowa

Na komunię jechała już "zaszczepiona"

Wypadek śmiertelny Katowice

Policjanci poszukują świadków śmiertelnego wypadku

Ukradł kosmetyki w drogerii Katowice

Kolejna kradzież kosmetyków w Galerii Katowickiej

Zaginięcie Sylwestra Suszka

Gigantyczna nagrody za odnalezienie Sylwestra Suszka

Skradzione we Włoszech auta3

Przechowywali skradzione we Włoszech auta maserati i bmw

Nawałnica

Nawałnica w Katowicach - interwencje PSP