Będą skoki w Legendii! Nowa atrakcja w Śląskim Wesołym Miasteczku

Sprawdźcie, jaką nowość szykuje Legendia Wesołe Miasteczko już w tym sezonie. Ma to związek z dużym żółtym dźwigiem, jaki pojawił się niedawno tuż przy głównym wejściu do Legendii.

Choć Legendia na początku sezonu informowała, że w 2021 roku, pewnie z uwagi na pandemię, nie przewiduje nowych atrakcji - np. karuzel czy rollercoasterów - to okazuje się, że jednak będzie tu pewna nowość, w dodatku zapowiadana jako jedyne takie miejsce na Śląsku.

Duży żółty dźwig przy głównym wejściu do Legendii

Nowość ma związek z żółtym, dużym dźwigiem, jaki pojawił się tuż przy głównym wejściu do Śląskiego Wesołego Miasteczka. Jednak nie będzie on niczego tu budował, np. nowego pawilonu czy atrakcji.

- Obecność dźwigu jest związana z rozpoczęciem na terenie Legendii działalności naszego nowego partnera - Bungee Chorzów. Będzie to pierwszy stacjonarny punkt do skoków bungee na Śląsku - informuje Izabela Kieliś z Legendii

Nowy partner Legendii jest obecnie w trakcie pozyskiwania ostatnich pozwoleń i odbiorów i lada dzień rozpocznie oficjalnie działalność w Śląskim Wesołym Miasteczku.

Atrakcja dodatkowo płatna

Atrakcja będzie dodatkowo płatna, ponieważ prowadzi ją osobny podmiot gospodarczy, ale Izabela Kieliś obiecuje, że współpraca będzie związana również z obopólnymi rabatami dla klientów Legendii i Bungee.

Obowiązujący obecnie cennik biletów do Legendii znajdziesz tu: Legendia 2021. Ceny biletów

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko znajduje się na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Jest największym parkiem tematycznym w Polsce. Na powierzchni 26 hektarów działa blisko 40 atrakcji dla dzieci i dorosłych. W ubiegłym sezonie park oddał do dyspozycji gości kolejną nowość – wodną przejażdżkę typu rapid river pod nazwą Dolina Jagi. Osiem 9-osobowych pontonów zabiera gości na dynamiczny spływ rwącym, górskim potokiem z kaskadami i wodospadami z prędkością 3,7 m/sek.


Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Mikołaj w tramwaju Tramwajów Śląskich

Mikołajowy tramwaj przejedzie przez Katowice. Sprawdźcie

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!

Plac Mozaikowy przy hali Kapelusz, Park Śląski

Park Śląski. Plac za Kapeluszem został odnowiony

Rynek w Sławkowie

Ranking – najładniejsze Rynki miast na Śląsku