Bezpłatne przejazdy dla uczestników INDUSTRIADY 2022? Ruszyła rezerwacja miejsc KŚ!

INDUSTRIADA to wyjątkowy festiwal, stwarzający doskonałą okazję do bliższego zapoznania się ze Szlakiem Zabytków Techniki. Nic więc dziwnego, że cieszy się tak dużą popularnością pośród Ślązaków i entuzjastów techniki. Motywem przewodnim, tegorocznej XIII już edycji jest hasło „Po szychcie. Czas na fajrant”. Uczestnicy festiwalu mogą dotrzeć do wybranych obiektów i to całkowicie za darmo. Jak to możliwe? Koleje Śląskie oferują bezpłatne przejazdy, właśnie podczas INDUSTRIADY. Rezerwacja miejsc już ruszyła. Szczegóły poniżej.

Koleje Śląskie - INDUSTRIADA 2022

Bezpłatne przejazdy dla uczestników INDUSTRIADY 2022

Zgadza się. Koleje Śląskie oferują uczestnikom tegorocznej INDUSTRIADY 2022 bezpłatne przejazdy swoimi taborami. Impreza planowo odbędzie się 3 września br. Tym samym Ślązacy mogą w łatwy sposób dotrzeć pociągami Kolei Śląskich do:

  • Kopalni Guido w Zabrzu,
  • Muzeum Historii Kolei w Częstochowie,
  • Zabytkowej Kopalni „Ignacy” w Rybniku,
  • Familoków w Czerwionce-Leszczynach,
  • Muzeum Browaru w Żywcu,

i wiele więcej! W tegorocznej edycji Ślązacy mogą korzystać z atrakcji przygotowanych przez 41 obiektów. Aby skorzystać z darmowych przejazdów oferowanych przez Koleje Śląskie, należy dokonać rezerwacji o TUTAJ.

Koleje śląskie


Rezerwacja: krok po kroku

Naturalnie nasuwa się pytanie, jak dokonać rezerwacji? To proste. Każdy uczestnik festiwalu INDUSTRIADA już od 18 sierpnia br. może wypełnić formularz Kolei Śląskich, podając niezbędne informacje (m.in. stację wyjazdu/powrotu, stację docelową, liczbę miejsc). Co dalej? Chętni na podany adres mailowy otrzymają potwierdzenie dokonania rezerwacji, w tym jej numer. O czym warto pamiętać? Uczestnik festiwalu może dokonać wyłącznie jednej rezerwacji na wspólny, jednorazowy przejazd maksymalnie 6 osób.

Rezerwację lepiej mieć przy sobie

Tak, to prawda. Każdy uczestnik festiwalu, który pragnie skorzystać z bezpłatnych przejazdów KŚ musi okazać swoją rezerwację (tj. w formie papierowej lub elektronicznej) czy to w kasie Kolei Śląskich czy pracownikowi personelu pokładowego w pociągu. Osoby, które zamierzają pobrać bezpłatny bilet na podstawie rezerwacji powinny to zrobić, zaraz po wejściu do pociągu. Warto pamiętać, że bezpłatne przejazdy KŚ obowiązują tylko w dniu INDUSTRIADY, czyli 3 września br.

3 września 2022 r. INDUSTRIADA - Odkrywaj Szlak Zabytków Techniki, dzięki bezpłatnym przejazdom KŚ
Koleje Śląskie zapraszają!

WWW || FACEBOOK || TWITTER

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon