Całkiem nowy SiNSAY – wielkie otwarcie salonu w Galerii Katowickiej

SiNSAY to modowa marka, która cieszy się dużą popularnością pośród kobiet, mężczyzn, a także najmłodszych – dzieci. Naturalnie, SiNSAY nie stoi w miejscu, a stale rozwija swoją ofertę, otwiera nowe salony, a w niektórych z nich rozszerza dotychczasowy asortyment. Wiadomość o relokacji salonu SiNSAY w Galerii Katowickiej z pewnością ucieszy mieszkańców Katowic, którzy już od 19 listopada br. będą mogli robić zakupy w swoim ulubionym salonie, o zdecydowanie większej powierzchni i bogatszym asortymencie. Szczegóły poniżej.

Salon SiNSAY w Galerii Katowickiej czekają zmiany!

SiNSAY w Galerii Katowickiej – nowa lokalizacja!

Tak, to prawda! Od 19 listopada br. stacjonarny salon SiNSAY będzie funkcjonował w nowym miejscu, ale wciąż na terenie Galerii Katowickiej (ul. 3-go Maja 30). Nie obejdzie się bez uroczystego eventu, zaplanowanego również tego samego dnia. Naturalnie, nasuwa się pytanie, co kryje nowe wnętrze?

Miłośnicy modowej marki będą mogli robić zakupy w salonie o powierzchni 1362 m2. Wnętrze zostało urządzone w nowatorskim stylu. Jasne kolory idealnie współgrają z designerskimi dodatkami. Oczywiście w salonie nie zabraknie najnowszej kolekcji SiNSAY, która wpisuje się w najnowsze trendy.

Całkiem nowy SiNSAY – wielkie otwarcie salonu w Galerii Katowickiej

SiNSAY – kierunek moda!

SiNSAY już od 9 lat dyktuje trendy, a kolejne pokolenia zachęca do bawienia się modą. Każda kolekcja marki inspiruje. Nie chodzi tu tylko o kolory, wzory, ale idealnie odzwierciedlenie bieżących trendów. Warto pamiętać, że ceny produktów marki SiNSAY idą w parze z jakością, co idealnie odzwierciedla ich każda kolekcja skierowana do:

  • Kobiet,
  • Mężczyzn,
  • Dzieci.

Naturalnie nasuwa się pytanie, co sympatycy marki będą mogli kupić w swoim ulubionym sklepie w Galerii Katowickiej? A no:

  • Ubrania,
  • Stylowe dodatki,
  • Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji,

a także akcesoria wyposażenia wnętrz, które odczarują każde cztery kąty, nadając im charakteru. Salon SiNSAY w Galerii Katowickiej będzie otwarty od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21.00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00. Ślązacy, którzy są ciekawi nowego salonu SiNSAY powinni go odwiedzić już 19 listopada br.

Nowa odsłona salonu SiNSAY w Galerii Katowickiej – nie można tego przegapić!
SiNSAY zaprasza!
Galeria Katowicka
ul. 3-go Maja 30
40-097 Katowice
Tel. 785 003 824

WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon