Co powstanie w miejsce Tesco w centrum handlowym Silesia City Center? Już wiemy

W Silesii City Center za około dwa miesiące otworzy się sklep Kaufland. Na klientów będą czekać z pewnością wyjątkowe oferty.

Tesco SCC

To już przesądzone. W miejsce Tesco, w katowickim centrum handlowym powstanie sklep sieci Kaufland. Dokładna data otwarcia nie jest jeszcze znana – prawdopodobnie wydarzy się to w listopadzie.

Mamy dla Was wiadomość, na którą z pewnością czekaliście. W Silesia City Center za ok. 2 miesiące swój sklep otworzy sieć Kaufland. O dokładnej dacie otwarcia, ofercie sieci i atrakcjach, które będą czekać na Was z tej okazji, poinformujemy Was w osobnym poście – poinformowała na profilu Facebook, Silesia City Center.

Przypomnijmy, że w 2020 roku pojawiła się informacja, że brytyjska sieć Tesco wycofuje się z Polski i postanawia rozwijać działalność w innych krajach. Większość sklepów miało przejąć Netto, jednak nie dyskont w SCC. Teraz już wiadomo, że w miejsce likwidowanego sklepu powstanie Kaufland.

Hipermarket Kaufland obecny jest w Polsce od 2001 roku. Należy do niemieckiej Grupy Schwarz i sklepy tej sieci znajdują się na terenie Niemiec, Czech, Słowacji, Polski, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii oraz Mołdawii.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon