Co powstanie w miejsce Tesco w centrum handlowym Silesia City Center? Już wiemy

W Silesii City Center za około dwa miesiące otworzy się sklep Kaufland. Na klientów będą czekać z pewnością wyjątkowe oferty.

Tesco SCC

To już przesądzone. W miejsce Tesco, w katowickim centrum handlowym powstanie sklep sieci Kaufland. Dokładna data otwarcia nie jest jeszcze znana – prawdopodobnie wydarzy się to w listopadzie.

Mamy dla Was wiadomość, na którą z pewnością czekaliście. W Silesia City Center za ok. 2 miesiące swój sklep otworzy sieć Kaufland. O dokładnej dacie otwarcia, ofercie sieci i atrakcjach, które będą czekać na Was z tej okazji, poinformujemy Was w osobnym poście – poinformowała na profilu Facebook, Silesia City Center.

Przypomnijmy, że w 2020 roku pojawiła się informacja, że brytyjska sieć Tesco wycofuje się z Polski i postanawia rozwijać działalność w innych krajach. Większość sklepów miało przejąć Netto, jednak nie dyskont w SCC. Teraz już wiadomo, że w miejsce likwidowanego sklepu powstanie Kaufland.

Hipermarket Kaufland obecny jest w Polsce od 2001 roku. Należy do niemieckiej Grupy Schwarz i sklepy tej sieci znajdują się na terenie Niemiec, Czech, Słowacji, Polski, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii oraz Mołdawii.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon

czytaj więcej:

Alicja Omięcka

Podwyżki dla pracowników Kolei Śląskich już od 1.10.2021!

WSS nr 3 w Rybniku

Nadzieja dla jednego z najbardziej zadłużonych szpitali

Zdjęcie Główne

Bezpieczna przyszłość z dotacją

Marcin Banot i Leo Urban podczas wspinaczki

Śląski Spiderman znów zaatakował Paryż. I znów mu się udało!

Wodny plac zabaw, Katowice, ul. Gliwicka

Wodne place zabaw. Lokalizacja, godziny otwarcia

Przegląd samochodu zmiany 2021

Przegląd techniczny samochodu. Będą zmiany

Zabawki

Zabawka Roku 2021. Najlepsze zabawki na Dzień Dziecka