Co słychać w restauracji Arkadiusza Milika?

Food&Ball to katowicka restauracja, której właścicielem jest słynny napastnik – Arkadiusz Milik. Dobrze skomponowane dania, a także koktajle sprawiają, że lokal jest chętnie odwiedzany przez mieszkańców Górnego Śląska. Z początkiem czerwca restauracja wystartowała ze swoim nowym menu. Jedno jest pewne, trzeba je przetestować. Co jeszcze się zmieniło? Szczegóły poniżej.

Arkadiusz Milik zaprasza!

Food&Ball to katowicka restauracja, położona na najwyższym piętrze CH Libero, która jest dobrze znana mieszkańcom stolicy Górnego Śląska jak i okolicznych miast. Okazuje się, że jej właścicielem jest Arkadiusz Milik i to właśnie polski piłkarz zaprasza na ucztę dla podniebienia i to każdego dnia. Wystrój lokalu został dobrze przemyślany. Sportowe, a szczególnie piłkarskie motywy cieszą oko, ale to wcale nie oznacza, że nie odnajdą się tutaj kobiety czy rodziny z dziećmi. Na uwagę zasługuje letni ogródek, pozwalający odpocząć od miejskiego zgiełku pośród licznych kwiatów.

Food&ball Burgery

Nowe menu – tego trzeba spróbować

Food&Ball z początkiem czerwca wystartowało z nowym menu. Można w nim znaleźć smakowite pozycje, które doprowadzą kubki smakowe do czerwoności. Czego warto spróbować? Z pewnością:

  • Buratty,
  • Ravioli,
  • Pstrąga,
  • Burgerów,
  • Steków,

i wiele więcej! Zgrany zespół Food&Ball nie zapomniał również o najmłodszych na których czeka kilka pysznych pozycji w menu. Wybornemu jedzeniu wtórują idealnie skomponowane koktajle. Wraz z nadejściem czerwca do karty wprowadzono 11 nowości (np. Cristiano Aperaldo, Zlatan Bizonovic, Luca Tonic), czyli tyle, ile zawodników na boisku. Każdy z nich kojarzy się z postacią z murawy. Pozycji, których należy skosztować jest znacznie więcej. Lokal czeka na gości przez siedem dni w tygodniu.

food&ball koncert

Nie tylko sport

Zgadza się! W restauracji Food&Ball można nie tylko dobrze zjeść czy śledzić sezonowe wydarzenia sportowe (np. Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej w Katarze, Grand Prix Formuły 1). Naturalnie nasuwa się pytanie, z czego również słynie to niezwykłe miejsce? Z kameralnych koncertów, czyli muzyki na żywo! Najbliższy występ duetu – Magdaleny Zasępy i Mariusza Grzondziela odbędzie się już 5 sierpnia. Jedno jest pewne, utwory w wykonaniu tej dwójki zdecydowanie umilą piątkowy wieczór. Więcej informacji na temat muzycznego wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Food&Ball to restauracja, którą trzeba odwiedzić!
Food&Ball zaprasza!
GH Libero
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice
e-mail: restauracjalibero@foodandball.pl
Tel.: 575 998 765
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon