Czy drzwi zewnętrzne PCV w 2024 roku to odpowiedni wybór?

Nowoczesna stolarka otworowa bez wątpienia stanowi kluczowy aspekt udanego projektu budowlanego. Ciepłe, eleganckie okna pozwalają domownikom osiągnąć komfortową atmosferę we wnętrzu, jak również zapewniają dobre widoki. Przysłowiową wisienką na torcie są jednak przykuwające uwagę drzwi wejściowe. Innowacyjne drzwi zewnętrzne PCV doskonale odnajdą się zarówno w roli strażnika domu, jak i staną się swoistą wizytówką jego mieszkańców.

Drzwi zewnętrzne PCV

Drzwi plastikowe zewnętrzne to solidne parametry

Współczesne elementy stolarki otworowej charakteryzują się znakomitą jakością oraz trwałością. Dziś większość klientów zdaje się rozumieć jak istotna jest termoizolacja – okna i drzwi wejściowe odgrywają fundamentalną rolę w tworzeniu odpowiedniej atmosfery w czterech ścianach. Szczelne, wytrzymałe skrzydła powinny zagwarantować domownikom komfort na najwyższym poziomie. Warto zatem dobrze wybrać materiał, z którego zostaną wykonane. Nowoczesne drzwi zewnętrzne PCV stają na wysokości zadania i zapewniają inwestorom ciepłe wnętrze nawet w wymagającym okresie grzewczym. Wszystko dzięki doskonałym parametrom technicznym.

- Nie każde drzwi wejściowe mogą pojawić się w nowoczesnym projekcie budowlanym – mówi Mariusz Kudas, ekspert marki OknoPlus. - Dziś szczególną uwagę zwraca się na Warunki Techniczne zaktualizowane w 2021 roku. Zgodnie z wytycznymi odpowiednią przegrodą termoizolacyjną oddzielającą pomieszczenia nieogrzewane od ogrzewanych będzie model, w którym współczynnik przenikania ciepła plasuje się na poziomie 1,3 W/m2Ktłumaczy. - Klientów z pewnością ucieszy fakt, że drzwi zewnętrzne PCV oferowane przez firmę OknoPlus realizują te normy z dużym wyprzedzeniem.

Drzwi zewnętrzne plastikowe to świetny wygląd

Inwestorzy poszukują solidnych rozwiązań, dzięki którym zapewnią odpowiednie warunki sobie i swojej rodzinie. Drzwi zewnętrzne plastikowe, wykonane z odpornego na działanie czynników atmosferycznych materiału, nie ulegają wypaczeniu i zapewniają bezawaryjną pracę przez długi czas eksploatacji. Co więcej, ich wygląd również pozostaje nieskazitelny, a to przecież niezwykle istotny argument podczas podejmowania decyzji na lata. Nowoczesny plastik jest niezwykle elastyczny i z powodzeniem może imitować drewno z zachowaniem idealnej struktury oraz wybarwienia, czym zachwyci miłośników naturalnych aranżacji. A jeśli ktoś chce od progu intrygować kolorem, to cała paleta RAL stoi przed nim otworem.

Drzwi plastikowe zewnętrzne
Drzwi plastikowe zewnętrzne

Spersonalizowane drzwi zewnętrzne PCV

Podążając dalej tropem walorów wizualnych, domownicy mogą w pełni dopasować panel drzwiowy do indywidualnych oczekiwań. Przykładem ponadczasowej elegancji i udanego spersonalizowania są drzwi zewnętrzne Classic z PCV.

- Coraz częściej obok jakości i dobrej ceny inwestorzy poszukują produktów, które zachwycają nietuzinkowym designem – mówi ekspert OknoPlus. - Model PVC Classic pozwala puścić wodze fantazji i skroić skrzydło drzwiowe na miarę własnych potrzeb. - Wielbiciele intrygującego detalu aranżacyjnego będą usatysfakcjonowani, ponieważ czeka na nich bogata oferta tradycyjnych klamek, cały wachlarz kontrastowych czy stonowanych pochwytów oraz najwyższej jakości przeszklenia, które imponują różnorodnością estetyczną i gwarantują najwyższą jakość wykonania, a także bezpieczeństwo.

Drzwi zewnętrzne PCV stawiają na nowatorskie rozwiązania

Wybierając drzwi zewnętrzne PCV Classic, inwestorzy otrzymują w pakiecie zindywidualizowany mechanizm otwierania i zamykania. Tradycyjny klucz przestaje być jedynie zwykłym kluczem, ale zamienia się w nowoczesny system zabezpieczeń, który łączy się z czytnikiem linii papilarnych, kluczem RFiD, pilotem, klawiaturą czy technologią Bluetooth. Dana opcja zależy od preferencji użytkowników. Dzięki zastosowaniu specjalnej zasuwnicy z wyzwalaczem magnetycznym drzwi plastikowe zewnętrzne zostają automatycznie zaryglowane zaraz po ich zamknięciu. W trosce o bezpieczeństwo domowników nowatorskie, kreatywne możliwości nie mają sobie równych.

Drzwi zewnętrzne plastikowe z klawiaturą numeryczną
Drzwi zewnętrzne plastikowe z klawiaturą numeryczną

Drzwi plastikowe zewnętrzne troszczą się o środowisko

W ostatnich latach popularność zyskały projekty domów energooszczędnych i pasywnych. Wspólną cechą współczesnych inwestycji jest troska o zasoby naturalne. Wybierając energooszczędne rozwiązania, inwestorzy wspierają zrównoważoną produkcję, a drzwi zewnętrzne plastikowe stają się prywatną szansą na dołożenie swojej cegiełki do poprawy kondycji planety. Żeby dowiedzieć się więcej o modelach dbających o komfort domowników oraz o środowisko, warto odwiedzić salon partnerski OknoPlus w Katowicach. Tutaj czekają specjaliści z dobrą radą i najlepszą ofertą dopasowaną do aktualnych potrzeb użytkowników.

Drzwi zewnętrzne PCV to przede wszystkim wybór świadomy. Wpisuje inwestorów w modny ekotrend, pozwala myśleć o lepszej przyszłości i cieszyć się pięknem inwestycji – w perspektywie globalnej i indywidualnej!

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon