Czy Katowice potrzebują kolejnego klubu fitness i siłowni?

W Katowicach wydawałoby się, jest już wystarczająca ilość klubów fitness i siłowni oferujących dbanie o własne ciało. Chętni na poprawę własnego nastroju, zadbanie o ciało i kondycję, mogą wybierać spośród klubów fitness różniących się czasami tylko lokalizacją. Mimo to w Katowicach 21 grudnia – otwiera swój 23 klub, ogólnopolska sieć klubów fitness Just GYM. Na lokalizację klubu wybrana została ulica Paderewskiego 30.

Klub fitness za 69 zł bez ograniczeń

Na powierzchni prawie 1800 m2 znajduje się sprzęt fitness najnowszej generacji firmy Matrix. Otwarta przestrzeń podzielona jest na 12 stref treningowych wśród których każdy ćwiczący zrealizuje swój cel fitnessowy.

- strefa cardio
- strefa cycling
- strefa sztuk walki
- strefa funkcjonalna
- strefa wolnych ciężarów
- strefa strefa maszyn półwolnych
- strefa zajęć fitness
- strefa HIIT
- strefa maszyn izolowanych
- strefa stretchingu
- strefa rozgrzewki i wyciszenia
- strefa core - mięśnie głębokie (TRX, drabinki, itp)

Zajęcia grupowe bez ograniczeń, korzystanie z siłowni bez ograniczeń, najnowszy sprzęt, umowa bezterminowa, możliwość zamrożenia karnetu, a do tego wszystkiego wejście do klubu o każdej porze dnia i nocy.

Tak wygląda oferta klubu Just GYM Katowice. Za cenę 69 zł – zakupiony karnet w przedsprzedaży – dostęp do pełnej oferty klubu.

Jaki klub fitness w Katowicach wybrać?

Mamy do wyboru w Katowicach kluby fitness z sauną, solarium, oferujące ćwiczenia próbne za 1 zł za 14 dni, oferty za 3 miesiące za 1zł oraz klub 24h za 69 zł z bezterminową umową.

Chcesz sprawdzić jak działa Just GYM w Katowicach? Jak działa klub fitness otwarty całodobowo? Jak wygląda oferta klubu i siłowni w Katowicach? Czy karnet zmieni swoją cenę po otwarciu?

Wejdź na stronę www.justgym.pl i skorzystaj z oferty przedsprzedaży, utrzymując cenę 69 zł/miesięcznie bezterminowo >> KUP KARNET.

Just GYM Katowice
40-282 Katowice
ul. Paderewskiego 30
tel. +48 881 660 890
email: katowice.paderewskiego@justgym.pl
FACEBOOK || WWW

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon