Dzień otwarty w nowej lokalizacji GlobalLogic w Katowicach już w środę 19 października 2022

Już w środę 19 października 2022 roku GlobalLogic zaprasza od godziny 17:00 na Dzień Otwarty do swojej nowej lokalizacji w kompleksie Face2Face Business Campus przy ulicy Żelaznej 2 w Katowicach. To doskonała okazja dla osób z branży IT, jak i studentów kierunków pokrewnych, którzy chcą dowiedzieć się o oferowanych przez organizację możliwościach rozwoju, by poznać realizowane projekty, a także wziąć udział w uproszczonym procesie rekrutacji.

GlobalLogic Open Day to sprawdzona formuła spotkań, w ramach której organizacja z Doliny Krzemowej zaprasza do siebie osoby zainteresowane nowymi technologiami i rozwijaniem kariery w sektorze IT, by zaprezentować im realizowane projekty, innowacyjne rozwiązania tworzone przez zespoły inżynierów, a także przybliżyć szeroką ofertę programów stażowych i szkoleniowych.

Dzień otwarty GlobalLogic
Środa, 19 października 2022, godz. 17
Face2Face Business Campus, ul. Żelazna 2, Katowice

Na miejscu uczestnicy mogą swobodnie porozmawiać z programistami i inżynierami o codzienności ich pracy. W katowickim oddziale zatrudnieni specjaliści koncentrują się na projektach dla branży motoryzacyjnej i medycznej. Zajmują się rozwiązaniami, które są wykorzystywane przez kierowców na całym świecie oraz obecne w placówkach medycznych o różnym poziomie zaawansowania. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z tworzonymi rozwiązaniami m.in. w formie Proof-of-Concepts.

GlobalLogic zatrudnia na całym świecie ponad 28 tys. inżynierów

Październikowy GlobalLogic Open Day jest elementem zapowiadanej strategii działania w regionie w kierunku “learning&development”. Firma, zatrudniająca na całym świecie ponad 28 000 inżynierów, chce oferować studentom, absolwentom, ale też osobom myślącym o przebranżowieniu oraz doświadczonym inżynierom ze Śląska szansę na zdobycie nowych lub poszerzenie już posiadanych umiejętności. Pozwolą na to regularnie organizowane akademie tematyczne, w tym planowane w najbliższych tygodniach Automotive Academy czy Embedded Academy, jak również uruchamiane laboratoria technologiczne w placówkach edukacyjnych, a także dopasowane do potrzeb programy rozwoju talentów i stażowe. Wszystkie te możliwości odwiedzający będą mogli poznać podczas dnia otwartego.

Elementem Open Day w Katowicach będzie też spotkanie z zespołem rekrutacji, w ramach którego osoby szukające nowych wyzwań będą mogły łatwo poznać organizację, projekty czy oferowane benefity. Środowy dzień otwarty pozwoli m.in. na przybliżenie szczegółów dotyczących prawie 50 ofert pracy przeznaczonych dla Inżynierów DevOps czy C++, Front-End, Back-End Deweloperów jak i Inżynierów Testów Automatycznych.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Open Day w GlobalLogic Katowice jest wydarzeniem otwartym i bezpłatnym, choć z ograniczoną liczbą miejsc.

BEZPŁATNA REJESTRACJA: https://bit.ly/openday_katowice

Czym jest GlobalLogic

GlobalLogic jest liderem w branży inżynierii cyfrowej i pomaga markom na całym świecie projektować i tworzyć innowacyjne produkty i platformy, a także budować ich doświadczenie we współczesnym cyfrowym świecie.

GlobalLogic dysponuje studiami projektowymi i ośrodkami inżynieryjnymi na całym świecie. Dzięki temu możemy służyć bogatą wiedzą specjalistyczną klientom z branży motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, usług finansowych, opieki zdrowotnej i biotechnologii, przemysłu wytwórczego, mediów i rozrywki, produkcji podzespołów elektronicznych oraz technologii.

GlobalLogic należy do grupy kapitałowej Hitachi Group Company działającej pod nazwą Hitachi, Ltd. (TSE: 6501) i jako firma zajmująca się innowacjami społecznymi angażuje się w budowanie zrównoważonego społeczeństwa o wyższej jakości życia poprzez wprowadzanie innowacji za pomocą danych i technologii.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon