Filmy po ukraińsku dla dzieci będą wyświetlać kina Helios, również w Katowicach. Seanse bezpłatne

Coraz więcej w Polsce jest uchodźców z Ukrainy. Większość z nich to kobiety z dziećmi. O rozrywkę dla nich zadbała sieć kin Helios. Również w Katowicach od 4 marca będą wyświetlane filmy z ukraińskim dubbingiem.

ARC
Kosmiczny mecz

Od 4 marca 2022 r. w kinach sieci Helios organizowane będą bezpłatne seanse dla dzieci w języku ukraińskim. – Z myślą o dzieciach, które stanowią liczną grupę wśród uchodźców z objętej wojną Ukrainy, aby choć na chwilę pomóc oderwać im się od dramatycznych wydarzeń ostatnich dni, od 4 marca rozpoczynamy cykl bezpłatnych seansów w języku ukraińskim – informuje sieć kin Helios.

Wiadomo już, że – dzięki współpracy z Warner Bros. Poland – w kinach wyświetlany będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era” z ukraińskim dubbingiem. – W filmie dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będzie sam mistrz NBA LeBron James oraz Królik Bugs i jego paczka niesfornych bohaterów Looney Tunes! – zachęcają w Heliosie.

Konieczna jest rezerwacja

Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są wyłącznie w kasach kina. Co istotne, w związku z ograniczoną liczbą miejsc wejście na seans gwarantuje jedynie wcześniejsza rezerwacja. Pamiętajmy jednak, że przez system sieci nie można dokonać rezerwacji; można to zrobić jedynie drogą mailową lub telefonicznie. Numery telefonów oraz adresy e-mail do wszystkich kin dostępne są na stronie internetowej sieci Helios.

Przypomnijmy, że w Katowicach jest jedno kino sieci Helios, znajduje się w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229. Film „Kosmiczny mecz: Nowa era” będzie wyświetlany w nim:

pt-wt. (4-8.03) g. 12:40

śr. (9.03) g. 13.00

czw. (10.03) g. 11.00

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon