Flyspot Katowice – ekstremalna przygoda w samym centrum miasta!

Chociaż Katowice kojarzą się najczęściej z silnie rozwiniętym przemysłem i legendarnym Spodkiem, to położone w południowej części kraju miasto z roku na rok staje się coraz nowocześniejsze. Oznaką tego może być m.in. to, że można tu znaleźć nie tylko klasyczne atrakcje pokroju parków, kin czy parków rozrywki, ale też bardziej ekstremalne i niszowe opcje, jak tuba aerodynamiczna. Katowice i okoliczne miejscowości – zapraszamy na lot pełen niesamowitych wrażeń!

Flyspot Katowice – ekstremalna przygoda w samym centrum miasta!

Lot w tunelu aerodynamicznym? Katowice to dobry kierunek!

Lubisz ekstremalne doznania? A może od zawsze Twoim marzeniem było spróbowanie czegoś podnoszącego poziom adrenaliny, ale nigdy nie udało Ci się go zrealizować? Tunel aerodynamiczny Katowice to miejsce, w którym mocne doświadczenia sprawią, że Twoje serce zabije szybciej.

Nie masz żadnego doświadczenia z takimi atrakcjami, a Twoja kondycja fizyczna nie jest najlepsza? Spokojnie. Flyspot Katowice to miejsce idealne do stawiania pierwszych kroków w tym temacie. Na miejscu znajduje się wykwalifikowana kadra instruktorska, która udzieli wskazówek i przekaże Ci wszystko, co musisz wiedzieć przed pierwszym lotem. Dostaniesz też niezbędny osprzęt, więc nie musisz zabierać ze sobą niczego poza pozytywnym nastawieniem.

Jeden z najnowocześniejszych tuneli aerodynamicznych – Katowice na światowym poziomie

Flyspot Katowice zdecydowanie nie odstaje od europejskich, a nawet światowych standardów dla tego typu konstrukcji. Budynek, w którym znajduje się komora aerodynamiczna, powstał dzięki współpracy inżynierów oraz naukowców pracujących w Instytucie Astronautyki Politechniki Berlińskiej.

Połączenie ich doświadczeń umożliwiło stworzenie warunków do latania w powietrzu rozpędzonym do ponad 300 km/h. To sprawia, że Flyspot Katowice należy obecnie do najszybszych aerokomór na świecie. Z tego powodu spotkasz tu nie tylko miejscowych szukających pomysłu na zabicie nudy, ale też pasjonatów indoor skydivingu z różnych części świata.

Zarezerwuj lot i przeżyj przygodę życia!

To Twój pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym? Katowice są idealnym miejscem dla takich osób, jak Ty. Specjalna konstrukcja łopatek wentylatora sprawia, że powietrze jest przetaczane z dużą wydajnością, ale jednocześnie bardzo równo. Podczas unoszenia się trafiasz zatem na gładką masę powietrza, a nie na turbulencje, które mogłyby Cię zrazić do kolejnych lotów w tubie aerodynamicznej.

Do Flyspot Katowice możesz udać się w pojedynkę albo w większej grupie. Przy rezerwacji grupowej pozostali uczestnicy mogą obserwować Twoje zmagania przez szkło o grubości 4 cm. Jest ono trwałe, a przy tym zapewnia idealny widok na to, co dzieje się w środku. Dodatkowo, możesz liczyć na darmowy film, który będzie pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Pomoże Ci odświeżyć niezapomniane wspomnienia w przyszłości, gdy będzie Ci brakować mocnych, ekstremalnych wrażeń.

Bogata oferta dodatkowa Flyspot Katowice

Nie interesuje Cię tunel aerodynamiczny? Katowice mają do zaoferowania znacznie więcej niż tylko swobodne unoszenie się w powietrzu, które przepływa wokół Ciebie z dużą prędkością. Jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z tubą aerodynamiczną i nie masz żadnego doświadczenia w tym zakresie, najpewniej tak właśnie będzie wyglądać Twój pierwszy lot. Z każdym kolejnym będziesz jednak nabierać wprawy i pewności siebie, które pozwolą Ci na wykonywanie imponujących akrobacji w powietrzu.

Do osób, które zamierzają podejść do tematu profesjonalnie, jest skierowana specjalna oferta, która pozwoli im wyciągnąć maksimum korzyści z czasu spędzonego w tubie aerodynamicznej. Katowice czy też inny punkt Flyspot – masz do dyspozycji kilka pakietów, które umożliwią Ci latanie nawet przez 10 godzin dziennie. Dodatkowo, możesz wykupić usługę profesjonalnego coachowania dla zmaksymalizowania efektów.

Dla proflyerów Flyspot Katowice przygotował ofertę all inclusive. Cena obejmuje nie tylko dostęp do tunelu, ale również zakwaterowanie w wygodnych warunkach i pełne wyżywienie. Wszystko po to, by zapewnić Ci możliwość maksymalnego skupienia się na celu, jakim jest doskonalenie umiejętności z zakresu indoor skydivingu.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon