Food&Ball – katowicka restauracja, którą warto odwiedzić

Ślązacy lubią dobrze zjeść i dlatego świadomie wybierają restauracje, które nie tylko wiedzą co to dobra kuchnia, ale również atmosfera. Jednym z takich miejsc jest katowicka restauracja Food&Ball, której właścicielem jest słynny, polski napastnik – Arkadiusz Milik. Obecnie lokal przygotowuje się do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Co przygotował dla swoich gości? Szczegóły poniżej.

Food&Ball – miejsce, w którym można dobrze zjeść

Food&Ball to katowicka restauracja, mieszcząca się na najwyższym piętrze CH Libero (ul. Kościuszki 229 w Katowicach), która dba o podniebienia swoich gości od poniedziałku do niedzieli (niedziela – czwartek 12:00 – 21:00, piątek – sobota 12:00 – 22:00). Co wyróżnia to miejsce? Wyborne jedzenie, koktajle i niezwykła atmosfera, ale po kolei. Przestrzeń lokalu, jak i ogromnego tarasu została dobrze wykorzystana. Mocne kolory i designerskie akcenty to dobre połączenie, któremu wtórują piłkarskie akcenty – przecież to restauracja Arkadiusza Milika!

Food&Ball chętnie odwiedzają kobiety, mężczyźni, pasjonaci sportu, a także całe rodziny. Karta menu została tak skomponowana, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia, zwłaszcza najmłodszych. Co ciekawe, lokal może pochwalić się ciekawą ofertą lunchową (na miejscu i na wynos). Tam, gdzie jedzenie, tam i koktajle. Zespół Food&Ball stanął na wysokości zadania i stworzył ofertę koktajli, która nie tylko dobrze wygląda, ale również smakuje. Jedno jest pewne, warto się pośpieszyć i odwiedzić lokal do końca października, bo od 1 listopada br. Food&Ball startuje z nowym menu, a to tylko jedna z niespodzianek, które szykuje lokal.

food&ball

Restaurant Week

Food&Ball dołączyło do grona polskich restauracji, biorących udział w corocznym festiwalu Restaurant Week. Goście restauracji już od 12 października br. mogą spróbować:

  • Przystawki,
  • Dania głównego,
  • Deseru,

w cenie 69 zł. Z jednej strony, goście restauracji mogą lepiej zaznajomić się z kuchnią lokalu, a z drugiej? Dobrze się bawić. Zespół Food&Ball lubi rozpieszczać swoich gości. Właśnie z tego powodu w każdy weekend będą oni mogli spróbować dania spoza karty, przygotowywanego przez każdego kucharza, a także weekendowego koktajlu. Nowościom, nigdy dość.

Przygotowania do MŚ w piłkę nożną – czas, start!

Polscy kibice nie mogą doczekać się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które startują już w listopadzie. Entuzjaści tego sportu, mogą śledzić losy zawodników z kraju nad Wisłą w Food&Ball. Lokal właśnie na tą okazję, przygotowuje strefę kibica. W menu pojawi się specjalna karta z jedzeniem oraz ofertą koktajli, stworzoną na mundial. Stoliki na to niezwykłe, sportowe wydarzenie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Osoby, które pragną śledzić losy polskich zawodników mogą jeszcze rezerwować miejsca drogą telefoniczną – 575 998 765.

food&ball

Wydarzenia sportowe, muzyka na żywo i wiele więcej!

Food&Ball to coś więcej niż restauracja. Goście mogą nie tylko rozsmakować się w wybornej kuchni, ale również w każdy, ostatni piątek miesiąca mogą posłuchać muzyki na żywo lub śledzić emocjonujące wydarzenia sportowe jak: Grand Prix Formuły 1, Turnieje Wielkoszlemowe, Ligę Mistrzów, jak i wiele więcej. Co ciekawe, lokal podczas transmisji Ligi Mistrzów i innych wydarzeń sportowych jest czynny do końca jego trwania.

Food&Ball od października rusza z kolacjami tematycznymi. Dodatkowo w lokalu już wkrótce będzie można kupić koszulkę Juventus FC z autografem Arkadiusza Milika. Nie pozostaje nic innego jak zaparkować samochód na górnym parkingu CH Libero i po prostu odwiedzić katowicką restaurację Food&Ball.

Food&Ball – restauracja inna niż wszystkie!
Food&Ball zaprasza!
GH Libero
ul. Kościuszki 229
40-600 Katowice
e-mail: restauracjalibero@foodandball.pl
Tel.: 575 998 765
WWW || FACEBOOK || INSTAGRAM

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon