“Fotel Księżniczki Daisy” – konkurs w Homepark Rawa!

Dawno, dawno temu…, a właściwie nie tak dawno, bo raptem 123 lata temu, niedaleko Katowic, w Pszczynie pewna piękna księżniczka poślubiła Jana Henryka XV Hochberga. Nazywała się Maria Teresa Oliwia Hochberg von Pless. Trudno to zapamiętać, dlatego wszyscy mówili na nią Daisy. Ślub księcia z Pszczyny i księżniczki Daisy miał miejsce co prawda w Londynie – skromnie, bo w samym opactwie Westminster 😊, ale wkrótce po tym księżniczka zawitała do Pszczyny. Została otoczona luksusami jakich tylko sobie życzyła, ale jak każdy człowiek, nawet księżniczka miała swoje ulubione stroje i ulubione meble. Lubiła przesiadywać w swoim fotelu czytając i marząc.

“Fotel Księżniczki Daisy” – konkurs w Homepark Rawa!

W Homepark Rawa, w Katowicach, Aleja Roździeńskiego 97, można znaleźć fotele, które są równie wygodne, jak te, na których przesiadywała księżniczka Daisy. A na pewno można w nich czytać jeszcze ciekawsze książki. Chcesz poczuć się jak księżniczka lub nawet sam książę?

Przyjedź do Homepark Rawa w terminie 7 lipca – 30 sierpnia, wybierz jeden z foteli, usiądź w nim wygodnie. Potem wystarczy, że zrobisz zdjęcia wybranego fotela, wyślesz go do nas wraz z atrakcyjnym hasłem konkursowym związanym z akcją i fotel marki Mebloo może być Twój!

Czas trwania konkursu: 7 lipca godz. 12:00 – 30 sierpnia godz. 20:00

Co piątek dodatkowe nagrody ufundowane przez sklep Dealz!

Zapraszamy do Homepark Rawa w Katowicach!

“Fotel Księżniczki Daisy” – konkurs w Homepark Rawa!

Weź udział w konkursie i wygraj piękny, wygodny fotel.

Poczuj się jak księżniczka Daisy 😊
WWW FACEBOOK PINTEREST

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon