Gigaplansza Monopoly, edycji katowickiej, w Galerii Libero. Sprawdź, jakie będą atrakcje w weekend

Galeria Libero w Katowicach jest jednym z miejsc, które znalazły się na planszy katowickiego wydania słynnej gry Monopoly. Z okazji premiery Monopoly Katowice w tym centrum handlowym odbędzie się weekend atrakcji. Sprawdź szczegóły.

Katowice dołączyły do grona miast, które otrzymały swoją edycję jednej z najpopularniejszych gier planszowych na świecie – MONOPOLY. Stolica Górnego Śląska znalazła się obok miast takich jak Kraków, Gdańsk, Las Vegas, Berlin czy Nowy Jork, których lokalne edycje można kupić w sklepach.

O premierze gry Monopoly Katowice pisaliśmy: Gra Monopoly Katowice już dostępna. Można kupić sobie Spodek, Mariacką, Dworcową albo Las Murckowski

Na planszy MONOPOLY Edycja Katowice, wśród najpopularniejszych atrakcji miast, takich jak Spodek, Nikiszowiec czy Muzeum Śląskie, na jednym z pól znalazło się również Libero Katowice, będące złotym partnerem tego wydania.

Będzie można zagrać w Libero w Monopoly na gigaplanszy

Już w najbliższy piątek, 22 października 2021 r., w Libero odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego odwiedzający będą mogli m.in. wziąć udział w konkursach oraz po raz pierwszy publicznie zobaczyć gigaplanszę MONOPOLY Edycja Katowice. Co ważne, odwiedzający będą mieli okazję sami zagrać na planszy w wersji XXL, rzucając ogromną kostką do gry.

– Tak Libero, jak i MONOPOLY kojarzą się z dobrymi emocjami i rodzinnymi chwilami. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się na planszy MONOPOLY Edycja Katowice. Gry, którą z pewnością pokochają mieszkańcy miasta i okolic. Nasza obecność obok kultowych miejsc, takich jak Ulica Mariacka czy Spodek pokazuje, że Libero Katowice, mimo młodego wieku, na stałe wpisało się w wizerunek stolicy Górnego Śląska. Z tej okazji przygotowaliśmy liczne atrakcje dla mieszkańców, takie jak: wielka plansza do gry czy specjalny konkurs, w którym do wygrania będą m.in. zestawy MONOPOLY Katowice – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Fotokonkurs. Do wygrania gry i karty podarunkowe

Piątkowe wydarzenie w Libero rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 19:00. Oprócz możliwości zobaczenia i zagrania na gigaplanszy MONOPOLY Edycja Katowice, w pasażu spotkać będzie można Pana Grosika – kultową maskotkę MONOPOLY, którego czarny cylinder i zakręcony wąs kojarzy chyba każdy! Wszyscy chętni otrzymają od Pana Grosika specjalny kupon ze wzorem pieniążka z gry. Kupon ten będzie można wymienić bezpłatnie na pyszną kawę lub gorącą czekoladę, serwowaną z fioletowego food trucka na Placu do Radości przed wejściem do Libero.

Podczas wydarzenia przewidziano także fotokonkurs, w którym wygrać będzie można grę MONOPOLY Edycja Katowice oraz karty podarunkowe o wartości 50 zł do wydania w sklepach na terenie Libero. Aby wygrać, należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe związane z grą, zrobić sobie kreatywne zdjęcie i opublikować je na profilu Libero Katowice na Facebooku. Na zwycięzców czeka 20 gier MONOPOLY Edycja Katowice oraz 20 kart podarunkowych.

Dodatkowo, przez cały listopad Libero szykuje dla mieszkańców akcję specjalną, w ramach której do zgarnięcia będzie 1000 egzemplarzy MONOPOLY Edycja Katowice. Gry będzie można odebrać u najemców, takich jak Empik, czy Świat Zabawek. Więcej informacji już wkrótce!

Gra miejska w centrum Katowic

To niejedyne atrakcje przewidziane z okazji premiery MONOPOLY Edycja Katowice. Już w sobotę ulice Katowic zamienią się w wielką planszę podczas gry miejskiej, która wystartuje punktualnie o godzinie 11:00 w samym sercu miasta – pod Spodkiem. Będzie tam również Libero ze swoim kultowym food truckiem, który będzie wspierać uczestników zabawy darmową kawą oraz czekoladą na gorąco.

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon