Hokeiści GKS Katowice będą trenować na... lodowisku przy Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku w Katowicach

To będzie oryginalne wydarzenie. Hokeiści GKS Katowice, czyli aktualni mistrzowie Polski, będą trenować na sezonowym lodowisku pod chmurką, znajdującym się tuż przy Jarmarku Bożonarodzeniowym. Każdy może się przyglądać temu pokazowemu treningowi.

Gks katowice hokej

W czwartek 21 grudnia o godz. 17:00 reprezentanci mistrzowskiej drużyny GKS Katowice pojawią się na lodowisku na katowickim Rynku i przeprowadzą na nim pokazowy trening.

Więcej o Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach:

Pokazowy trening hokejowych mistrzów z GKS Katowice na lodowisku przy Rynku

- To będzie doskonała okazja, aby zobaczyć w akcji zawodników GieKSy, zdobyć ich autografy, zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz by przyjrzeć się z bliska pucharowi za Mistrzostwo Polski. Zachęcamy także do udziału w przygotowanych przez nas tego dnia konkursach - mówi Michał Kajzerek, rzecznik GKS Katowice.

Z kolei o godz. 18:30 na lodzie pojawią się zawodnicy „Młodej GieKSy”. Podopieczni Akademii GKS-u również dadzą pokaz swoich umiejętności, a następnie ślizgawka będzie udostępniona dla wszystkich fanów.

Można już kupić Świąteczne Pakiety Hokejowe

To jednak nie wszystko. Już od godz. 15:00 tego dnia na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku otwarte zostanie specjalne stoisko z oficjalnymi gadżetami GKS-u Katowice. Będzie można tu się zapatrzyć w świąteczne upominki, w tym kolekcji MAJSTER dedykowanej ostatniemu mistrzostwu Polski. Na stoisku będzie także można zakupić Świąteczne Pakiety Hokejowe umożliwiające wstęp na wszystkie pozostałe mecze domowe sezonu zasadniczego THL. Co ważne: posiadacze świątecznych pakietów, podobnie jak karnetowicze, otrzymają pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę play off. Ceny Świątecznych Pakietów wynoszą: 125 zł (normalny) i 75 zł (ulgowy). Dzieci do lat 5 wchodzą na mecz na podstawie darmowego pakietu lub biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Świąteczne Pakiety Hokejowe można kupić również na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie pakiety dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 i w soboty oraz niedziele w godz. 9.00 - 13.00, a także w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice (Katowice, Bukowa 1A). Jedynym nośnikiem karnetu pozostaje Karta Kibica.

Sezon zasadniczy TAURON Hokej Ligi zbliża się do decydującej fazy. Po 24 rozegranych meczach GKS Katowice pewnie przewodzi w tabeli, ale przed GKS-em Katowice jeszcze sporo wyzwań, by zapewnić sobie korzystną lokatę przed fazą play-off. W ramach zasadniczej fazy rozgrywek GKS rozegra jeszcze siedem domowych spotkań.

Ryan cook gieksa katowice

Może Cię zainteresować:

28-letni Amerykanin Ryan Cook nowym zawodnikiem hokejowej drużyny GKS Katowice

Autor: Katarzyna Pachelska

09/08/2023

Gks katowice hokej

Może Cię zainteresować:

Puchar Kontynentalny: hokeiści GieKSy w finale, ale gdzie odbędzie się finał? Wygląda na to, że nie w Katowicach...

Autor: Grzegorz Lisiecki

25/11/2023

GKS Katowice Bordeaux

Może Cię zainteresować:

Jak GKS Katowice i Ecik Janoszka załatwili Bordeaux i Zinedine'a Zidane'a. "Ała i ała. Dotknąć go nie szło było"

Autor: Marcin Zasada

21/10/2023

Subskrybuj 24kato.pl

google news icon