Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Kolejna Biedronka w Katowicach otwarta. Tym razem w HOMEPARK Rawa

Previous Next

Już jest! W Katowicach powstała kolejna Biedronka. Znajduje się na terenie HOMEPARK Rawa przy Al. Roździńskiego 97.

W Katowicach jest w sumie 22 marketów "Biedronka". Właśnie powstał kolejny, który znajduje się na terenie HOMEPARK Rawa przy Al. Rożdzieńskiego. Jak przekonuje sieć Biedronka, jest on bardziej przystępny i atrakcyjny od reszty. Nie brakuje tu oświetlenia led, czy urządzeń chłodniczych, bardziej przyjaznych  środowisku. Sklep powstał w formacie 2.0, co oznacza, że ustawienie produktów jest bardziej przystępne dla klientów.

Otwarcie tej Biedronki cieszy mnie nie tylko ze względów zawodowych, ale też konsumenckich. Jako mieszkanka Katowic jestem zadowolona z tego, że przy okazji wyprawy do centrum handlowego przy al. Roździeńskiego np. po artykuły wyposażenia wnętrz, teraz mogę również zrobić zakupy spożywcze w atrakcyjnych cenach. Zapraszam do odwiedzenia nowej Biedronki i przekonania się, jak przyjemne i wygodne są zakupy w naszych nowoczesnych i przyjaznych klientom sklepach - mówi Magdalena Sierży-Stelmaszyk, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka. 

W nowej Biedronce dostępne są cztery kasy obsługowe dla klientów oraz cztery kasy samoobsługowe. Nie brakuje tu także czytników cen, dzięki którym można sprawdzić ile będzie nas kosztować dany produkt.

Klienci Biedronki mają do dyspozycji 1755 miejsc parkingowych na parkingu RAWA-IKEA.

Promocje

Z okazji otwarcia, które odbyło się 15 października, w sklepie do soboty czekają nas niezłe okazje.
Artykuły przemysłowe i tekstylia można dostać za 50 % ceny jeżeli oba produkty będą na jednym paragonie. (Limit rabatu na jednym paragonie wynosi 400 zł). Więcej o promocjach TUTAJ  

Pamiętajmy, że podczas robienia zakupów obowiązują nas obostrzenia. Od każdego klienta wymaga się aby robił zakupy w jednorazowych rękawiczkach lub dezynfekował dłonie. Mamy obowiązek zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych i otwartych. Musimy zachować bezpieczną odległość. Warto pamiętać również o godzinach dla seniorów w sklepach spożywczych, aptekach i drogeriach, które obowiązują od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-12.00.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota – 7:00-22:00
Niedziela handlowa – 8:00-21:00

fot. Biedronka.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search