Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Chcesz zostać policjantem? Sprawdź, czy zdasz test!

Katowicka policja zaprasza na próbne testy sprawności fizycznej. Zainteresowanie wciąż rośnie.

Dasz radę?

Wielu małych chłopców marzy, by pewnego dnia zostać policjantem. Chcieliby łapać złodziei, brać udział w szalonych pościgach za przestępcami i generalnie: ratować świat. Na dalszych etapach edukacji okazuje się, że praca funkcjonariusza to nie tylko bohaterskie przygody i kolejne awanse. Czasami trzeba zająć się na przykład kontrolą trzeźwości kierowców, albo przysiąść do "papierkowej roboty". Jednak, jak się okazuje, wielu osób wcale to nie zraża, a zainteresowanie aplikacją do służb mundurowych nie słabnie. 

Widać to miedzy innymi we frekwencji podczas wydarzeń organizowanych przez policję. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej w Katowicach wciąż przyjmują zainteresowanych przykładowym testem sprawnościowym. Taki sprawdzian jest częścią procesu kwalifikacyjnego, jaki przechodzą kandydaci na przyszłych mundurowych. Pracownicy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej zapraszają wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich możliwości w praktyce. 

Sprawdź się 

Testy odbędą się w kolejne środy: 9, 16 oraz 23 września na terenie Oddziału Prewencji Policji w budynku przy ulicy Koszarowej 17. Ze względu na dużą popularność zajęć, organizatorzy proszą o wcześniejsze zapisywanie się pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkich wahających się zapewniamy, że spotkanie ma jedynie charakter otwarty i udział w nim nie oznacza jednoczesnej chęci wstąpienia w szeregi policji. 

Podczas zajęć każdy może liczyć na wsparcie i profesjonalne rady ze strony policyjnych instruktorów - zapewniają organizatorzy. - Spotkania takie umożliwiają bezpośrednie zapoznanie się z procesem rekrutacji, a także na zweryfikowanie swoich umiejętności i kondycji fizycznej oraz zdiagnozowanie ewentualnych elementów wymagających poprawy - tłumaczą.

fot. Komenda Miejska Policji w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search