Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Dołącz do rady młodych ambasadorów Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

MRMankieta1

Powstaje rada młodych ambasadorów Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. W jej skład wejdą osoby w wieku od 16 do 25 lat. Rekrutacja trwa do końca czerwca.

„Młodzi robią Metropolię”, to nowy projekt realizowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię. – Projekt kierujemy do pokolenia ludzi, którzy doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii, mają łatwość przyswajania informacji, są przedsiębiorczy i otwarci na dzielenie się swoją wiedzą i pomysłami – mówi Grzegorz Podlewski, wiceprzewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Na czym polega członkostwo?

- Będziesz uczestniczyć w minimum 10 spotkaniach, jako jeden z 25. młodych ambasadorów Metropolii – wyjaśniają organizatorzy.

Wspomniane spotkania ruszają we wrześniu tego roku i potrwają do września 2021 roku. Część z nich będzie prowadzona online.

- Twoje pomysły znajdą odzwierciedlenie w naszych dokumentach strategicznych. Weźmiesz udział w ciekawym doświadczeniu, pełnym wyzwań i interakcji. To projekt dla tych, którzy wolą działać zamiast siedzieć z założonymi rękoma – dodają przedstawiciele Metropolii.

Uczestnicy projektu będą współpracować zarówno z pracownikami GZM, jak i ekspertami zewnętrznymi, a ich pomysły jako rekomendacje pojawią się w „Strategii Rozwoju GZM do 2027 r., z perspektywą do 2035 r.”

D

Co zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji?

Aby znaleźć się w gronie 25 młodych ambasadorów trzeba przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wypełniony formularz zgłoszeniowy. Dodatkowo, kandydaci będą musieli wykonać zadanie polegające na przedstawieniu Metropolii swoimi oczami. Regulamin uczestnictwa i zasady zgłoszeń znajdują się w regulaminie dostępnym na metropoliagzm.pl (zakładka Biblioteka).

fot. mat. GZM

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search