Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Dramatyczne odkrycie na osiedlu Tysiąclecia. Znaleziono zwłoki mężczyzny

Tysaclecia

Makabryczne odkrycie na osiedlu Tysiąclecia! Znaleziono zwłoki mężczyzny. Natrafił na nie jeden z mieszkańców, który wyprowadzał psa.

Jak podaje portal katowice24.info, na osiedlu Tysiąclecia w minioną niedzielę, na pograiczu Katowic i Chorzowa znaleziono zwłoki mężczny. Znajdowały się w krzakach, niedaleko pętli autobusowej. 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie od osoby, która spacerowała z psem. Poczuła charakterystyczny zapach - powiedział nam st. asp. Sebastian Imiołczyk z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. - Na miejsce przybyli policjanci z wydziału kryminalnego. Wykluczyli udział osób trzecich - dodaje. 

Znalezione zwłoki były już w stanie znacznego rozkładu. Polinacjantom nie udało się jeszcze ustalić tożsamości mężczyzny. 

Tożsamość mają ustalić testy DNA 

Mieszkańcy twierdzą, że wiedzą kim był mężczyzna. Bardzo często napotykali w tych okolicach bezdomnego, podczas wyprowadzania swoich psów na spacer. 

- Są podejrzenia kim była ta osoba, ale dopóki formalnie nie będziemy mieć potwierdzonych tych informacji nie stwierdzimy kim była ta osoba. Obecnie na podstawie jedynie pobranych testów DNA będzie można potwierdzić jego tożsamość - mówi st. asp. Sebastian Imiołczyk. - Prokuratura zarządziła sekcję zwłok - dodaje. 

fot. Google Street View

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search