Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Dzisiaj kolejny Strajk Kobiet w Katowicach. Manifestacja inna niż poprzednie

Strajk Kobiet

Zapowiada się dzisiaj kolejny protest w Katowicach. Tym razem będzie zupełnie inny od wszystkich. Demonstracja rozpocznie się na Rynku.

Strajk Kobiet ma się rozpocząć dzisiaj o godz. 17.30 na katowickim rynku. Demonstracja jednak będzie miała zupełnie inny charakter niż poprzednie manifestacje.

- Będziemy na was czekać z plakatami i klejem. Przynieście własne pojemniki na klej - dostałyśmy go dużo od sprzymierzeńców. Zabierzcie plakaty, które wydrukujemy dla was. Wrzućcie na wydarzenie wasze pomysły na plakaty. Spacerujcie w swojej okolicy i nieście przekaz – poinformowały dzisiaj organizatorki wydarzenia.

Jak zapowiedział Ogólnopolski Strajk Kobiet protesty będą odbywać się teraz co poniedziałek.

- Niech płoną co tydzień PONIEDZIAŁKI PROTESTU. W jakiejkolwiek sprawie wychodzimy, wychodzicie - róbmy to w poniedziałki. I tak, róbmy to razem! I tak, bądźmy solidarnie i solidarni. NIKT nie ma prawa powiedzieć protestującym - NIE WOLNO CI mieć danego postulatu, nie można, można później, masz mieć inne! Po naszym trupie! Każdy idzie w swojej sprawie, wszyscy razem! – czytamy na stronie Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

fot. Magdalena Grabowska 

Zobacz więcej:

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search