Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Fundacja Ważne Miejsce nominowana w konkursie IDOL 2020

Idol1

Katowicka fundacja Ważne Miejsce została nominowana w konkursie IDOL 2020, organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych.

Fundacja Wolne Miejsce konkuruje m.in. z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie, Powiatowym Zespołem ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Rybniku, fundacją Credo czy Teatrem Rozrywki w Chorzowie i Teatrem Polskim w Bielsku-Białej. Zwycięzca otrzyma tytułu IDOLA Fundacji Szansa dla Niewidomych. Celem konkursu jest m.in.: wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, wyrównywania życiowych szans oraz walce o emancypację środowiska, a także promocja zaangażowania społecznego, pozytywnych przykładów działania oraz postaw, które sprzyjają emancypacji Środowiska.

- Celem Fundacji jest edukacja i integracja społeczna oraz przełamywanie barier wynikających z wieku, niepełnosprawności, statusu społecznego i materialnego poprzez prowadzenie działalności kulturalnej, pomocy społecznej oraz rehabilitacji społecznej i zawodowej inwalidów. Tajemnica Ciemności zdobywa 100% pozytywnych, wręcz entuzjastycznych recenzji i staje się coraz bardziej rozpoznawalną atrakcją na mapie Katowic.W zespole pracuje kilku doświadczonych Edukatorów, którzy są osobami niewidomymi – czytamy w uzasadnieniu nominacji.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy regionalny oraz ogólnopolski. Po zakończeniu głosowania regionalnego, władze wybiorą kandydatów z każdej kategorii. Władze wezmą pod uwagę głos internautów jako głos doradczy. Po wyłonieniu kandydatów dla każdej z kategorii, rozpocznie się głosowanie ogólnopolskie.

Głosowanie w konkursie IDOL 2020 trwa do 7 czerwca, a głos na bytomski oddział Banku Śląskiego można oddać TU!

fot. FB Fundacja Szansa dla Niewidomych

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search