Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii zawita na Śląsk

Q4863w6yy1xjeky1 R2 940 Skalowacz Pl

Wydarzenie odbędzie się 19-20 września 2020 r. w Spodku. Giełda przyciąga wielu amatorów niepowtarzalnych błyskotek i skamieniałości.

Meteoryty, bursztyny, a nawet kości dinozaura! 

Idea, jaka przyświeca wydarzeniu to zaprezentowanie biżuterii w nieco innej formie. Okazy jakie tam spotkamy są nad wyraz wyjątkowe, nie do zobaczenia w standardowym sklepie. Na giełdzie zobaczymy również szeroką gamę skamieniałości, meteorytów, bursztynów, minerałów, a nawet kości dinozaura. Podczas targów nawiążemy również wspaniałe znajomości wśród kolekcjonerów, artystów czy zwiedzających. Ilu będzie wystawców? Wydarzenie zgromadzi ponad 200 wystawców z Polski, Niemiec, Czech, Węgier i Rumunii, którzy zaprezentują swoje okazy na 500 m k. powierzchni wystawienniczej. To będzie prawdziwa gratka dla fanów biżuterii, minerałów i skamieniałości.

Upoluj wyjątkowy prezent

Jak wiadomo biżuteria jest jednym z najbardziej uniwersalnych prezentów jakie istnieją. Bardzo często na wszelkiego rodzaju okazje, wręczamy ją bliskim. Co jednak zrobić by nasz podarek był niesamowity i wyjątkowy? Z pomocą przychodzi nam Giełda Minerałów i Biżuterii. Na miejscu możemy przebierać w setkach niepowtarzalnych okazów, które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowany gust. Taki prezent będzie pamiątką na wieki.

Co jeszcze czeka nas na targach?

Przez dwa dni organizatorzy zadbają o każdy szczegół i każdego gościa. Na dzieci czekają ciekawe pokazy, warsztaty i zabawy. Wyjątkowa biżuteria, minerały i inne dary naszej planety, będą cieszyć oko wszystkich uczestników wydarzenia. Targi odbędą się 19-20 września, między godz. 10.00 a 18.00 na terenie Hali Widowisko-Sportowej Spodek przy Alei Wojciecha Korfantego 35. Bilety normalne kosztują 10 zł, ulgowe (emeryci, renciści, młodzież do 18 roku życia) – 5 zł, a dzieci do 5 roku życia wchodzą bezpłatnie.

Zachęcamy do udziału!

fot. spodekkatowice.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search