Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Gigant telekomunikacyjny szuka pracowników w Katowicach

Job

Zapowiada się kolejny inwestor w Katowicach! Jest gigantem telekomunikacyjm. Mowa o znanym AT&T ze Stanów Zjednoczonych, znany jako American Telephone and Telegraph Corporation.

Początki firmy sięgają 1875 roku. Jak pisze o sobie sama firma „jest tak stara jak telefon” – w końcu jej współzałożycielem był wynalazca telefonu Alexander Graham Bell. AT&T jest w naszym kraju już 20 lat. Działa od 2001 roku w Warszawie. Firma już od grudnia prowadzi rekrutację pracowników do nowej filii w Katowicach.

Kogo poszukują? 

Kogo poszukują? Przede wszystkim specjalistów od obsługi klienta oraz wspracia technicznego. Firma proponuje wynagrodzenie od 4,4 tys. zł brutto. Od kandydata oczekuje się dobrej znajomości angielskiego oraz gotowości do pracy w trybie zmianowym także w nocy i weekendy. firma proponuje rozpoczęcie pracy 15 lutego lub 8 marca.

Pracownicy ds. wsparcia technicznego natomiast będą odpowiadać za obsługę klienta w zakresie m.in. urządzeń komputerowych i telefonicznych. Nowych pracowników na tym stanowisku czeka kilkutygodniowe szkolenie w słowackich Koszycach.

Zobacz więcej:

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search