Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

GKS Katowice dla młodych (mecz z ONICO Warszawa)

GKS Katowice zmierzy się z ONICO Warszawa. Mecz 18. Kolejki PlusLigi odbędzie się w środę 6 lutego o godzinie 17:30. Z tej okazji organizatorzy przygotowali specjalną promocję dla uczniów szkół podstawowych.

Młodzi razem z GKS Katowice

GKS Katowice prowadzi akcję „Zagraj w Spodku”. Dzięki niej młodzi katowiczanie mają możliwość trenowania siatkówki pod okiem doświadczonych sportowców GKS-u. Właśnie 6 lutego, tuż przed meczem GKS – ONICO, w ramach akcji rozegrany zostanie turniej finałowy.

Jednak organizatorzy pomyśleli nie tylko o uczestnikach akcji. Każdy uczeń szkoły podstawowej może wziąć udział w meczu GKS Katowice - ONICO Warszawa za symboliczną złotówkę! Promocyjne bilety można nabyć poprzez specjalną stronę wybierając typ biletu "Uczeń Szkoły Podstawowej". Dostępne są one również w sklepie „Blaszok” mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Jest on czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00.

Ceny pozostałych biletów na mecze w Spodku wynoszą w przedsprzedaży: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy) i 30 zł (rodzinny). W dniu meczu wejściówki kosztują odpowiednio: 20 zł, 8 zł i 35 zł

ZOBACZ TAKŻE: "Kolej na ferie" - darmowe przejazdy koleją dla młodzieży w ferie (Wisła, Ustroń, Zakopane)

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search