Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

IEM Katowice 2021 nie odbędzie się w Spodku

Spodek Iem

IEM Katowice 2021 zostanie rozegrany z osobistym udziałem zawodników. Posiadacze biletów mogą zatrzymać bilety do kolejnej edycji lub ubiegać się o zwrot środków.

IEM Katowice 2021 nie odbędzie się w Spodku 

IEM Katowice 2021 odbędzie się w jednym z europejskich studiów produkcyjnych ESL. Na początku planowano organizację w hali widowiskowej katowickiego Spodka z udziałem publiczności. Nikt jednak nie spodziewał się epidemii koronawirusa, która przewróciła nasze życie do góry nogami. Ze względu na obowiązujące obostrzenia poprzednie edycje odbywały się w Spodku, jednak bez udziały publiczności. Organizatorzy zdecydowali, że turniej w 2021 roku obędzie się w studiu. W jakim? Tego jeszcze niestety nie wiadomo. Prawdopodobnie ESL postawi na swoje studio.

E-turnieje tylko w online 

IEM coraz bliżej, a wytyczne dotyczące pandemii COVID-19 zmieniają się z dnia na dzień. Nie wykluczone, że zawody odbędą się tylko online, jeśli zajedzie taka konieczność. Wiadomo jednak, że w tym roku turnieje e-sportowe będzie mogli oglądać tylko w internecie.

Przypomnijmy, że w trakcie tegorocznego IEM’a zostaną zorganizowane turnieje w Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft II i Warcraft III: Reforged.
Wszyscy, którzy zakupili już bilety mogą ubiegać się o zwrot biletów lub zachować na kolejną edycję wydarzenia w 2022 roku.

fot. MCK Katowice 

Zobacz więcej: |

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search