Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Szykujcie się na zakupy! IKEA będzie otwarta od soboty

Ikea Otwarcie

Stęskniliście się za zakupami IKEĄ? Mamy dla was dobrą wiadomość! Od soboty znowu będziemy mogli zrobić zakupy w sklepie.

Od soboty zostaną zniesione niektóre obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, a co za tym idzie, IKEA już jutro będzie ponownie otwarta dla klientów. Dalej jednak będą obowiązywać nas zasady bezpieczeństwa.

- Cieszymy się, że po trzech tygodniach możemy ponownie otworzyć nasze sklepy stacjonarne. Na tę decyzję czekało wielu klientów, którzy potrzebują naszych produktów, aby stworzyć w domu odpowiednie warunki do pracy zdalnej, nauki czy zabawy dla dzieci. Jesteśmy gotowi, aby zapewnić wszystkim odwiedzającym nasze sklepy pełne bezpieczeństwo podczas zakupów - mówi Karin Sköld, Prezeska i Dyrektorka Generalna ds. Zrównoważonego Rozwoju w IKEA Retail Polska

IKEA – limit osób, zasady funkcjonowania sklepu

W IKEI będzie obowiązywał limit klientów – 1 klient na 15 metrów kwadratowych. Sklep zostanie zaopatrzony w dodatkowe stanowiska dezynfekcji rąk. Specjalnie wyznaczeni pracownicy będą odpowiedzialni za egzekwowanie przestrzegania zasad sanitarnych przez klientów – mowa oczywiście o dystansie, dezynfekcji i maseczce. Ponadto w sklepie co godzinę ma być przeprowadzana ogólna dezynfekcja.

Od początku pandemii spełniamy najwyższe standardy w zakresie ochrony sanitarnej. Bazujemy na krajowych wytycznych oraz naszych globalnych zasadach bezpieczeństwa. Nasi pracownicy stosują zasadę dystansu społecznego, dezynfekują ręce oraz powierzchnie wspólne, noszą maseczki lub przyłbice. Jako jedni z pierwszych w Polsce konsekwentnie egzekwowaliśmy zasadę, że nie obsługujemy osób, które nie zasłaniają nosa i ust - wylicza prezeska IKEA.

Hot doga w IKEI nie zjemy

Niestety, restauracje w sklepach IKEA zostają dalej zamknięte. Dania będzie można zamawiać na wynos. - Przypominamy o możliwości korzystania ze zdalnych kanałów zakupowych oraz różnych form bezpiecznego odbioru zamówień. Dzięki usłudze “Zamów i Odbierz” oraz gęstej sieci stacjonarnych i mobilnych Punktów Odbioru Zamówień w całej Polsce możemy dostarczać nasze produkty klientom w miastach, w których nie ma sklepów IKEA. Klienci mogą wygodnie i bezpiecznie odbierać w nich produkty zamówione na stronie internetowej IKEA.pl. Już dzisiaj w całym kraju funkcjonuje 49 takich miejsc spotkań z klientami. Rozwijanie zdalnych kanałów sprzedaży oraz usług pozwala nam realizować naszą wizję tworzenia lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi - podkreśla Karin Sköld.

SKLEP IKEA KATOWICE GODZINY OTWARCIA

Godziny otwarcia:
PN-SB 9:00 - 22:00
ND 9:00 - 21:00

Godziny otwarcia Punktu Odbioru w sklepie:
PN-SB 10:00 - 21:00
ND 10:00 - 21:00

Adres:
Al. W. Roździeńskiego 95
40-203 Katowice

Dojazdy:
Autobusy 40, 154, 800, 805, 807, 808, 813, 814, 815, 817, 818, 835, 908N

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search