Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Jaki prezent na święta? Pomoże Świąteczna Baza Przedsiębiorców

Swiatecna Baza Przedsiebiorcow

Listopad powoli się kończy, a o to oznacza, że trzeba będzie powoli rozglądać się za prezentami na święta. W końcu przed nami Mikołajki i Boże Narodzenie. Gdyby tak w łatwy sposób znaleźć odpowiedni prezent i jednocześnie wesprzeć lokalnych przedsiębiorców? To możliwe ze Świąteczną Bazą, jaką przygotowuje miasto Katowice.

Baza „Jedzenie na wynos” stworzona przez katowicki urząd przyniosła ogromny sukces. Kierując się pozytywnym odzewem mieszkańców na ten projekt, powstanie kolejny – Świąteczna Baza Przedsiębiorców.

- Dzisiaj jeszcze nie wiemy jak będą wyglądać święta, czy uda się usiąść przy jednym stole całą rodziną. Każdy z nas na to oczywiście liczy, powoli przygotowując upominki i listę zakupów. Zachęcam, by w tych przygotowaniach pamiętać o polskich producentach, naszych lokalnych przedsiębiorcach, rzemieślnikach i artystach. W swojej ofercie mają wiele rzeczy, które mogą stać się wspaniałym upominkiem dla naszych najbliższych, a ich wyroby uzupełnieniem tego co przygotowujemy na nasze stoły. Uruchamiamy „Świąteczną Bazę Przedsiębiorców”, by w jednym miejscu pokazać jak wiele mamy możliwości, jednocześnie wspierając katowickich przedsiębiorców – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Świąteczna Baza Przedsiębiorców, jak sama nazwa wskazuje, wesprze lokalne firmy, ale nie tylko – pomoże nam w wyborze oryginalnych prezentów na święta, czy dekoracji. Będzie się składać z listy, w której znajdziemy trzy kategorie: prezent, gastronomia i dekoracje, a także informacje czy podmiot oferuje sprzedaż stacjonarną, czy też ma sklep internetowy, oczywiście dane kontaktowe oraz krótki opis.

Z uwagi na sytuację epidemiczną obecnie duże centra handlowe są zamknięte, a nawet jeśli zostaną otwarte warto ograniczać wizyty w miejscach, gdzie gromadzą się tłumy. Każdy z nas wie, jak wyglądają takie miejsca w okresie przedświątecznym, dlatego stwarzamy alternatywę, która promuje naszych lokalsów. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową, a listę będziemy udostępniać naszymi kanałami informacyjnymi, między innymi strona internetowa, media społecznościowe, czy gazeta miejska – mówi Ewa Lipka, rzecznik prasowy urzędu miasta.

Jak znaleźć się w Świątecznej Bazie Przedsiębiorców?

Przedsiębiorcy, którzy oferują w swoim asortymencie rzeczy, mogące stać się świątecznym prezentem, potrawy bądź dekoracje świąteczne mogą się zgłaszać już dzisiaj drogą mailową do Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem „ŚWIĄTECZNA BAZA PRZEDSIĘBIORCÓW”. W mailu należy podać́:

  • nazwę̨ firmy
  • wybrać kategorię: PREZENT / ARTYKUŁY SPOŻYWCZE / DEKORACJE / INNE
  • Asortyment dostępny stacjonarnie: podać adres
  • Asortyment dostępny w sklepie internetowym: podać adres
  • Kontakt: podać mail, stronę̨ www (jeśli firma posiada) oraz telefon – ma to na celu ułatwie-nie zainteresowanym mieszkańcom kontaktu
  • Uwagi, krótki opis (do 500 znaków)

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search