Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Jedna z największych ulic będzie zablokowana! Czekają nas objazdy

Centrum Przesiadkowe Sadowa

Prace związane z centrum przesiadkowym trwają. Z powodu jego budowy ulica Goeppert-Mayer będzie wyłączona z ruchu. Utrudnienia potrwają przez cały weekend.

Sobota i niedziela dla kierowców, którzy będą musieli przejeżdzać przez śródmieście nie zapowiada się przyjemnie. Jedna z arterii komunikacyjnych zostanie wyłączona z ruchu. Miasto planuje objazdy.

Zmiana terminu?

W sobotę na ulicy Goeppert-Mayer powinna być kładzona specjalna warstwa ścieralna asfaltu. Prace będą prowadzone od skrzyżowania z ul. Gliwicką do ul. Sądowej. Może jednak się okazać, że pogoda pokrzyżuje plany drogowców i prace zostaną przesunięte na inny termin. W takim wypadku miasto wyda odpowiednie komunikaty poprzez swoją stronę internetową oraz media społecznościowe.

Powodem robót drogowych jest budowa dodatkowego pasa ruchu dla autobusów. Będzie on rozpoczynał się na placu Wolności i przez Sądową oraz Goeppert-Mayer będzie biegł w kierunku ulicy Gliwickiej. W planach wykonawcy jest również połączenie rowerowe Goeppert-Mayer do ul. Grundmana, gdzie jest centrum przesiadkowe.

Objazdy

Jeśli chcielibyśmy w weekend dojechać do ulicy Mikołowskiej od strony Załęża, to powinniśmy zmierzać ul. Gliwicką do Placu Wolności, a następnie podążać ul. Sądową aż do celu. Jeżeli będziemy przemieszczać się samochodem w odwrotnym kierunku, to znaki poprowadzą nas przez ulicę Matejki, plac Wolności, aż do Gliwickiej.

fot. Pyrrhocorax graculus - fotopolska

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search