Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Katowice przedłużają skup chryzantem

Chryzantemy

Nasze miasto przedłuża akcję skupu chryzantem od producentów i sprzedawców z Katowic. Wnioski można składać do 13 listopada.

Mamy dobrą wiadomość dla producentów i sprzedawców z Katowic. Miasto przedłuża skup chryzantem. Wnioski można składać do 13 listopada do godziny 13:00. Znajdują się na stronie urzędowej. Należy je wypełnić i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 32 2517 751 wew. 16 lub 34.

UWAGA!

1. Kwota przeznaczona na zakup kwiatów od jednego producenta wynosi 5 000 zł brutto, a zakup może dotyczyć wyłącznie materiału wyprodukowanego przez uprawnionego do złożenia wniosku. Na żądanie Zakładu producent musi wykazać, zakup materiału do produkcji chryzantem ( np. zakup nasion, sadzonek).
2. Kwota przeznaczona na zakupy od jednego sprzedawcy wynosi 3 000 zł brutto, a zakup dotyczy wyłącznie materiału, na który wnioskujący posiada fakturę wystawioną nie, później niż 30 październik 2020 r.
3. Powyższe limity mogą ulec zmianie.
4. Cena jednostkowa sztuki nie może przekroczyć 10 złotych netto.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search