Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Kobieta podejrzana o zbronię w Hotelu Diament usłyszała zarzuty

Hotel

Kobieta podejrzana o zabójstwo Marokańczyka usłyszała zarzuty. Nie przyznała się do winy. Teraz ustalany jest motyw zbrodni.

Jak podaje Polsat News, sąd aresztował Annę B., podejrzaną o zabójstwo Marokańczyka w Hotelu Diament. Kobiecie przestawiono zarzuty dopiero w minioną sobotę, ponieważ przebywała w szpitalu. (Po zabójstwie miała spowodować kolizję na autostradzie A4). Według nich, jak wyjaśnia szef Prokuratury Rejonowej Katowice-Południe Sławomir Banaś, Anna B. miała 19 października z zamiarem pozbawienia życia Mohamenda R. oddać strzał w jego kierunku z broni palnej, zadając ranę postrzałową w okolice prawej skroni.

Anna B., podejrzana o zabójstwo nie przyznała się do winy. Odmówiła również składania dalszych wyjaśnień w sprawie. Sąd zadecydował o areszcie kobiety na trzy miesiące. Jak informuje prokuratura, śledczy ustają motyw zbrodni. Kobiecie może grozić teraz nawet dożywocie.

Ciało Mohamenda R. znalazł jeden z pracowników hotelu. Gdy usłyszał alarm przeciwpożarowy natychmiast pobiegł do pokoju, w którym się uruchomił. Zobaczył w drzwiach kobietę – podejrzaną o zabójstwo Annę B. Twierdziła, że wszystko jest w porządku. Szła akurat na parking do swojego samochodu.

Pracownik „kątem oka” zobaczył leżącego na łóżku mężczyznę. Wyglądał jakby spał, więc wrócił na swoje stanowisko pracy. Szef kazał mu wrócić jednak do pokoju, żeby sprawdził, czy faktycznie wszystko jest w porządku. Okazało się, że jednak nie jest…

Na łóżku leżały zwłoki mężczyzny. Jak podaje Gazeta Wyborcza, w głowie miał ranę postrzałową. Na miejsce przybył lekarz. Niestety, stwierdził zgon. Podczas przeszukania miejsca zbrodni policja znalazła leki, strzykawki oraz broń, z której zabito mężczyznę.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search