Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Koduj z Gigantami. Dzieci i młodzież programują za darmo w Katowicach

Programowanie

Dzieci i modzież z Katowic będą mogły spróbować swoich sił w programowaniu! Rozpoczną naukę pod okiem zawodowych programistów. Warszaty są darmowe.

Nikogo nie trzeba już przekonywać, że znajomość programowania to ważna umiejętność, która zapewnia lepszą przyszłość. W związku z tym w Katowiach ruszają warsztaty "Koduj z Gigantami", które mają wprowadzić dzieci i młodzież w tajniki programowania. 

Zajęcia będą dostosowane do danej grupy wiekowej. Uczestnicy stworzą grę komputerową i aplikację mobilną oraz zapoznają się z podstawami jednego z języków programowania. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a rezerwacja miejsca wymaga jedynie wypełnienia formularza zapisowego przez rodzica lub opiekuna.

Kto może "Kodować z Gigantami"? 

Na zajęcia mogą zapisac się uczniowie od 7. do 19. roku życia. Dla najmłodszych uczestników jedynym wymogiem jest umiejętność czytania, pisania oraz liczenia w zakresie do 20.

Wydarzenie zaplanowane jest w weekend 19-20 września w Katowice przy ul. Korfantego 2. Zapisów należy dokonać TUTAJ

Ze względu na panującą pandemię, możliwy jest także udział w warsztatach w formie onlie. Zajęca natomiast będą odbywać się w małych grupach.

Organizatorem akcji jest szkoła programowania Giganci Programowania, która już od kilku lat prowadzi kursy programowania dla dzieci i młodzieży. 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search