Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Łowca pedofilów okazał się… pedofilem. Składał propozycję seksu z udziałem zwierząt

Dziecko

Komenda Wojewódzka w Katowicach złapała 31-letniego mężczyznę. Policjanci tropili podejrzanego przez dwa lata. Ten zacierał za sobą ślady. W końcu udało się ustalić jego tożsamość.

Mężczyzna namawiał dzieci do współżycia i przechowywał w domu treści o charakterze pedofilskim. Na trop 31-latka policja trafiła prowadząc śledztwo przeciwko innemu mieszkańcowi naszego województwa. 44-latkek z Mysłowic wymieniał się z innymi ludźmi materiałami pedofilskimi przez Internet.

Najciemniej pod latarnią

W filmie „Bez twarzy” groźny przestępca (John Travolta) zyskuje w wyniku operacji twarz agenta FBI i poszukując innych kryminalistów pnie się po szczeblach policyjnej kariery. 31- latek, aby odwrócić od siebie uwagę, stał się jednym z tzw. „łowców pedofilów”. To ludzie, którzy pomagają funkcjonariuszom, poprzez m. in.: podszywanie się za dzieci w sieci i przekazywanie materiałów z rozmów, lub też „wystawianie” policji podejrzanych. Robią to np. umawiając się z nimi w określonym miejscu jako małoletni. Tam już na przestępcę czekają funkcjonariusze.

Ucieczka na Podlasie

Aby zatrzeć ślady, mężczyzna przyjął nazwisko żony i przeprowadził się na Podlasie. Mimo tego, policji udało się go złapać. W trakcie przeszukania mieszkania, śląscy funkcjonariusze zabezpieczyli komputery, telefony oraz nośniki danych z materiałami o charakterze pedofilskim. Udało się także zdobyć kopie rozmów z dziećmi. W tym mieli swój udział eksperci z wydziału do walki z cyberprzestępczością. Każda z konwersacji z małoletnimi dotyczyła współżycia.

Seks ze zwierzętami

Podejrzanemu postawiono zarzuty posiadania i rozpowszechniania materiałów z pornografią dziecięcą oraz składania małoletnim propozycji obcowania płciowego. Co najbardziej szokujące - także z udziałem zwierząt. Na wniosek prokuratury wobec 31-latka zastosowano trzymiesięczny areszt. Grozi mu do piętnastu lat więzienia.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search