Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Masturbował się w autobusie przed małoletnią dziewczyną

Kamery

Zrobił to na oczach wszystkich! Masturbował się w autobusie przed małoletnią dziewczyną! Zarejestrowały go kamery. Policja szuka świadków. 

Dokładnie 9 listopada w autobusie linii 910 mężczyzna, w trakcie przejazdu ulicą Graniczną i ulicą Francuską w Katowicach, mężczyzna bez skrupułów wyciągnął swojego penisa i zaczął masturbować się przed małoletnią dziewczyną. Zarejestrowały go kamery.
Sprawę prowadzą kryminalni katowickiej komendy miejskiej. Katowicka policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który podejrzany jest o onanizowanie się w autobusie przed małoletnią dziewczyną.

- Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego katowickiej komendy – prosi policja.

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje o mężczyźnie może zadzwonić anonimowo pod nr telefonu 47 85 120 00, 47 85 123 40 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search