Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Mieszkaniec z Katowic zmarł na koronawirusa

Coronacovid

Marin Krupa poinformował wczoraj o śmierci mieszkańca Katowic, który zmarł z powodu zakażenia koronawirusem. W Katowicach jest już 20 potwierdzonych przypadków. 

- Z przykrością informuję, że zmarł mężczyzna z Katowic zakażony koronawirusem. - poinformował wczoraj Marcin Krupa, prezydent Katowic. - Przebywał w szpitalu, miał choroby współistniejące. Rodzinie i bliskim składam wyrazy współczucia - dodaje. 

W Katowicach jest już 20 potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. 5 osób jest hospitalizowanych w szpitalach zakaźnych poza miastem, 60 mieszkańców objęto kwarantanną domową. 140 osób natomiast jest objętych kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej, 729 skierowano na kwarantannę przez Straż Graniczną. Nikt nie jest objęty nadzorem sanitarnym. 

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu doby wyonano ponad 5,9 tysięcy testów na koronawirusa. Według dzisiejszego raportu jest 50 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Śląsku. W całej Polce 120 testów wykazało pozytywny wynik. O nowych danych będziemy Państwa informować na bieżąco. 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search