Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

MOSiR chce wynająć lokal w Dolinie Trzech Stawów. Restauratorzy poszukiwani

Mosirrrr

MOSiR Katowice ogłosił postępowanie na najem restauracji w Dolinie Trzech Stawów. Uda się znaleźć chętnego restauratora w dobie pandemii koronawirusa?

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach chce wynająć lokal użytkowy na Kempingu 215 w Katowicach przy ul. Trzech Stawów 23. Szukani są głównie restauratorzy, którzy otworzyliby tutaj swoją restaurację.
Lokal ma łączną powierzchnię 271,71 m2. Obejmuje salę restauracyjną i zaplecze w celu prowadzenia działalności gastronomicznej bezpośrednio z przyległym terenem (o powierzchni 124 m2). Najemca będzie musiał zapewnić wyposażenie lokalu na własny koszt, a okres najmu ma obowiązywać od daty zawarcia umowy do 31 grudnia.

Miesięczna stawka opłaty za jeden metr kwadratowy wynajmowanego lokalu bez zyski i podatku vat będzie wynosić 22,56 zł netto/m2. Stawka za grunt, który przylega do lokalu od 16 marca do 14 października wynosi 503,66 zł/miesiąc netto.

Jak zostanie wybrany najemca?

Potencjalni najemcy powinni zaproponować wyższe stawki, niż te, które proponuje MOSiR. Spośród złożonych ofert zostanie wybrana ta z najwyższą wartością łączną

Ofertę można złożyć w sekretariacie Ośrodka przy ul. Z. Nałkowskiej 10 A, 40-425 Katowice w zamkniętej kopercie zaadresowanej na adres Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Więcej informacji o najmie lokalu można znaleźć TUTAJ.

fot. Daniel Muc/fb

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search