Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Na ul. Szarych Szeregów doszło do groźnego zderzenia dwóch pojazdów

W czwartek, 4 czerwca, na ul. Szarych Szeregów w Katowicach doszło do groźnego zdarzenia drogowego. 27-letni kierowca wpadł w poślizg i uderzył w nadjeżdżający z naprzeciwka samochód.


Kilkanaście minut po godzinie 20.00 młody kierowca jadący ulicą Szarych Szeregów stracił panowanie nad kierownicą i wpadł w pościg. Cinquecento, którym kierował na łuku drogi uderzyło w nadjeżdżającego z naprzeciwka peugeota boxera.

Jak do tego doszło? Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-latek nie dostosował prędkości do panujących warunków. Całe zajście wyglądało groźnie, ponieważ w wyniku zdarzenia kierowca został zakleszczony w pojeździe. Konieczna była interwencja strażaków.

Wypadekkato Thumb Medium250 0

To jednak nie koniec perypetii 27-latka. Badania wykazały, że był trzeźwy, ale mundurowi znaleźli przy nim woreczek strunowy z białym proszkiem. Jak informuje oficer prasowy katowickiej komendy policji, badanie wskazało, że zabezpieczona przez policjantów substancja to amfetamina.

- Zgodnie z obowiązującą procedurą pobrano od kierującego krew do badań laboratoryjnych, w celu ustalenia, czy nie kierował pod wpływem narkotyków. Kierujący cinquecento z obrażeniami kończyn dolnych został hospitalizowany – podaje katowicka policja.

Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

fot. KMP w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search