Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Napad w Katowicach. Policja prosi o pomoc. [WIDEO]

Złodzieje 1

Do lombardu wpadło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Przy sobie mieli miotacz gazu i nóż.

Napastnicy zastraszyli pracownika oraz ukradli pieniądze, zegarki i biżuterię. Sytuacja miała miejsce 19 czerwca w lombardzie przy ul. Gliwickiej - złodzieje napadli na sklep w biały dzień. Weszli do pomieszczenia o 12:40 w czasie, gdy na zewnątrz było sporo samochodów i przechodniów.

Na nagraniu z monitoringu, widać, jak bandyci grożą mężczyźnie i zabierają kosztowności. Pracownikowi lombardu nie stała się krzywda. Film opublikowała na swojej stronie internetowej komenda miejska.

 

Śląska policja prosi o wszelkie informacje, które mogą pomóc w ujęciu sprawców. Postępowanie prowadzą funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KMP Katowice.

Kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 32 200 20 00 w godzinach od 8.00 do 15.00, 32 200 25 55 całodobowo lub z najbliższą jednostką policji tel. 112.

Można także napisać maila pod pod adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

fot. materiały komendy miejskiej w Katowicach

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search