Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Nowe mieszkania do wynajęcia na Zawodziu. Od 30 lipca można składać wnioski

Previous Next

W Katowicach na Zawodziu powstają nowe mieszkania do wynajęcia przy ul. Szerokiej 17,19. Wnioski będzie można składać od 30 lipca do 13 sierpnia. 

Bulwary Rawy V tzw. „Nowa Szeroka” jest inwestycją realizowaną przez Katowickie TBS Sp. z o.o. w dzielnicy Katowic – Zawodzie. Nazwa inwestycji ma nawiązywać do katowickiej rzeki Rawa, a określenie Bulwary Rawy zapoczątkowało wielką rewitalizację tego terenu wraz korytem rzeki.

Inwestycja aktualnie jest realizowana przy ul. Szerokiej 17,19. Będzie można wynająć mieszkania w budynku dwuklatkowym o 6 kondygnacjach. Jedna z nich to kondygnacja podziemna z garażem wielostanowiskowym. 

Każdy kto chce złożyć wniosek o wynajem mieszkania może to zrobić składając go do Urzędu Miasta Katowice wyłącznie drogą elektroniczną poprzez System Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej SEKAP

- W celu przesłania wniosku drogą elektroniczną należy posiadać skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP oraz podpis elektroniczny. Po jego złożeniu otrzymamy na swoją skrzynkę kontaktową na platformie SEKAP Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia potwierdzające przyjęcie wniosku przez urząd - wyjaśniają urzędnicy. 

Więcej informacji o mieszkaniach można znaleźć TUTAJ

fot. https://tbs.katowice.pl

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search