Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Nożownik zaatakował w Panewnikach. 29-latek walczył o życie

Policja

Napadł na mężczyznę z nożem. O mało by go nie zabił! Teraz jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Zaczęło się od bójki

Do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o usiłowanie zabójstwa doszło w Panewnikach. Dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie, że przed jednym z budynków doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jeden z nich został ciężko raniony nożem. Na miejsce natychmiast zostali skierowani katowiccy policjanci. Jako pierwsi dotarli wywiadowcy, którzy kilka ulic dalej zatrzymali podejrzanego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

O mało nie stracił życia

Jak ustalili śledczy, pomiędzy 29-latkami doszło do kłótni, w czasie której jeden z nich ugodził nożem drugiego w twarz. Pokrzywdzony szybko trafił do szpitala, gdzie udzielona pomoc medyczna uratowała mu życie. W Prokuraturze Rejonowej Katowice-Zachód zatrzymanemu przedstawiono zarzuty usiłowania zabójstwa. Na wniosek śledczych katowicki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

mat. Komenda Miejska Policji w Katowiach 

Zobacz więcej:

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search