Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Okradł drogerię w Katowicach przy Al. Roździńskiego. Rozpoznajecie tego mężczyznę?

Okradł drogerię w Katowicach. Rozpoznajecie tego mężczyznę? Jeśli tak, policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach proszą o kontakt pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 18 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zagwarantowana anonimowość. 

Komenda Miejska Policji w Katowicach opublikowała wizerunek podejrzanego o kradzież perfum w drogerii w Katowicach. Do zdarzenia doszło dwukrotnie w dniach 11 października 2019 r. i 21 grudnia 2019 r. w drogerii przy Al. Roździeńskiego 200 w Katowicach. Mężczyzna podczas wizyty w sklepie ukradł perfum rożnych marek o wartości prawie 650 zł. Wizerunek mężczyzny zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które mają informacje i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego mężczyzny widocznego na zdjęciach, policja prosi o kontakt z Komisariatem V Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 18 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkim osobom udzielającym informacji o podejrzanym zagwarantowana jest anonimowość 

zdjęcie kolorowe: mężczyzna w niebieskiej kurtce podejrzewany o kradzież perfum w katowickiej drogerii

zdjęcie kolorowe: mężczyzna w niebieskiej kurtce podejrzewany o kradzież perfum w katowickiej drogerii

materiał: Komenda Miejska Policji w Katowicach 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search