Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Okradli sklep na Giszowcu. Rozpoznajesz ich?

Foto

Komenda Miejska Policji w Katowicach opublikowała wizerunek podejrzewanych o kradzież w sklepie na Giszowcu. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu V Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 18 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jest zagwarantowana  anonimowość.

Policjanci z Komisariatu V Policji w Katowicach prowadzą sprawę kradzieży 3 kartonów ze środkami higienicznymi. Do kradzieży doszło 5 lutego 2020 roku w markecie przy ul. Wojciecha w Katowicach. Łupem złodziei padły artykuły o łącznej wartości ponad 1,3 tys. zł. Wizerunek mężczyzn zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych o kradzież mężczyzn widocznych na zdjęciach policja prosi o kontakt z policjantami z Komisariatu V Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 18 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdemu zagwarantowana jest anonimowość. 

mat. Komenda Miejska Policji w Katowicach

zdjęcie kolorowe: mężczyźni podejrzewani o kradzież artykułów higienicznych

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search