Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Patryk Kosela nie jest już rzecznikiem WZZ Sierpień 80

Kosela

Patryk Kosela był rzecznikiem prasowym WZZ „Sierpień 80’” od 14 lat. Dzisiaj oficjalnie poinformował o swoim odejściu.

Ta informacja była z pewnością zaskoczeniem nie tylko dla osób związanych z Wolnym Związkiem Zawodowym „Sierpień 80’”, ale także dla wszystkich górników, za których przemawiał. Patryk Kosela – pierwszy rzecznik WZZ „Sierpień 80” dzisiaj poinformował o swoim odejściu.


Swoją karierę zaczął wcześnie - Przystąpiłem do Związku w wieku lat 20. Praca związkowa, ta misja, którą pełniłem to doświadczenie, do końca życia. Dziś śmiało i szczerze mogę powiedzieć, że ukształtowało to mnie i mój charakter już na zawsze – wyjaśnia Patryk Kosela. Nikogo nie zdziwi fakt, że społecznie udzielał się niemal od zawsze. W wieku 18 lat był członkiem powstającej partii Piotra Ikonowicza „Nowa Lewica”.

Dobrze wspomina pracę z mediami, zarówno ogólnopolskimi jak i tymi regionalnymi. - Byłem wrzucony na głęboką wodę obejmując funkcję pierwszego w historii Związku rzecznika prasowego – przyznaje. - Tworzyliśmy zasady komunikacji społecznej razem. Współpraca z Państwem była wspaniałym doświadczeniem – dodaje.

Były rzecznik oczywiście podziękował także członkom i liderom WZZ „Sierpień 80”. Obiecał, że zawsze będzie trzymać za nich kciuki.

- Wielką wartością ruchu związkowego w Polsce jest obecność w nim WZZ „Sierpień 80”. Robiliśmy wspólnie świetną robotę i głęboko wierzę, że ten kurs zostanie utrzymany – dodaje Patryk Kosela.

fot. Patryk Kosela/fb

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search