Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Pirat drogowy staranował radiowóz i inne samochody! Policjant w szpitalu

Previous Next

Uciekając przed policją, staranował radiowóz i inne samochody. Jeden z policjantów trafił do szpitala. Pirat drogowy miał ponad 2 promile we krwi.

Pijanego pirata drogowego udało się zatrzymać dzięki zgłoszeniu jednej ze sprzedawczyń, która obsługiwała dwóch pijanych mężczyzn. Mimo że byli pod wpływem alkoholu, nie mieli żadnych skrupułów żeby wsiąść do swej alfy romeo i ruszyć w drogę.

Do tego felernego zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Barcelońskiej w Katowicach. Policja szybko namierzyła pijanego kierowcę. Nadając sygnały dźwiękowe funkcjonariusze nakazali piratowi drogowemu zatrzymać się do kontroli. Zamiast to zrobić, mężczyźni postanowili rozpocząć brawurową ucieczkę niczym w Need For Speed…

Policjant trafił do szpitala

Nie była jednak tak spektakularna jakby mogło się wydawać. Po drodze zderzyli się ze skodą, oplem oraz rozwalili ogrodzenie jednej z posesji.
Później uderzyli również w radiowóz. Jeden z policjantów odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala na badania. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowca miał 2 promile alkoholu we krwi!

- 35-letni kierujący został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie trzeźwości wskazało, że miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie – informuje katowicka policja. Jego krew została zabezpieczona do dalszych badań laboratoryjnych.

33-letni pasażer ze względu na stan upojenia alkoholowego został opiekuńczo umieszczony w izbie wytrzeźwień. Badanie trzeźwości wskazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu z kierującym zostaną wykonane czynności procesowe.

fot. Komenda Miejska Policji w Katowicach 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search