Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Podczas kwarantanny wybrał się na wycieczkę do Katowic i pijany zasnął na ławce

Policjalogo

W ubiegłym tygodniu policjanci katowickiego oddziału prewencji patrolujący miasto na ulicy. Młyńskiej dostrzegli mężczyznę leżącego na ławce. Jak informuje oficer prasowy katowickiej policji, mundurowi podeszli do niego zaniepokojeni jego stanem zdrowia. Obawiali się, że mógł zasłabnąć. Rzeczywistość była jednak inna.

Mężczyzna zasnął po wypiciu sporej dawki alkoholu. To jednak nie wszystko, ponieważ policjanci ustalili też, że niedawno wrócił do Polski z zagranicy, dlatego też został objęty kwarantanną i powinien przebywać w Bielsku-Białej. Co więcej, nie przestrzegał też obowiązku zakrywania ust i nosa.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie miał wytrzeźwieć. Został tam przetransportowany przez funkcjonariuszy z katowickiego oddziału prewencji. Kiedy doszedł do siebie przewieziono go do ośrodka, w którym powinien odbywać kwarantannę. Powiadomiono też Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Mężczyźnie za złamanie obowiązku izolacji może grozić kara administracyjna wynosząca nawet 30 tys. złotych, która może zostać nałożona przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search