Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Podejrzani o rozbój. Rozpoznajesz ich?

Komenda Miejska Policji w Katowicach opublikowała portrety pamięciowe mężczyzn podejrzewanych o rozbój. Jeżeli rozpoznajesz mężczyzn, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu III Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 00, 47 851 38 26 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdy zgłaszający ma zagwarantowaną anonimowość.

Policjanci z Komisariatu III Policji w Katowicach prowadzą sprawę rozboju. Do zdarzenia doszło 10 marca 2020 r. przy ul. Mikołowskiej 129 w Katowicach. Około godz. 2.30 dwóch mężczyzn napadło pokrzywdzonego używając gazu pieprzowego i go okradło. Ich łupem padła gotówka.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych o rozbój mężczyzn, są proszone o kontakt z policjantami z Komisariatu III Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 00, 47 851 38 26 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdemu zagwarantowana jest anonimowość.

mat. Komenda Miejska Policji w Katowicach Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search