Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Policjanci zatrzymali posiadacza narkotyków. Znaleźli także poszukiwanego mężczyznę

Previous Next

Funkcjonariusze z Katowic zatrzymali niedawno dwie podejrzane osoby. Jedna z nich ukrywała się przed sądem, a druga okazała się być posiadaczem sporej ilości amfetaminy.

Jechał do pracy

29-letni mężczyzna czekał na autobus, który miał go zawieźć do pracy. Kiedy nagle podeszli do niego policjanci, był zupełnie zaskoczony ich pojawieniem się. Mundurowi szukali mężczyzny na mocy zarządzenia Sądu Rejonowego Katowice - Wschód, by ustalić jego miejsce pobytu. Znaleźli go przy Alei Korfantego sierżanci sztabowi: Mateusz Krzeszowiak i Michał Wałęga. Funkcjonariusze poinformowali,  że zatrzymany nie stawiał oporu.

W przeszłości mężczyzna miał już do czynienia z policja z uwagi na fakt prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i bez uprawnień. Po wykonaniu policyjnych czynności został umieszczony w areszcie śledczym - czytamy w oświadczeniu Komendy Miejskiej w Katowicach.

Pościg i narkotyki

Inni funkcjonariusze musieli wykazać się większym refleksem, ponieważ ich podejrzany na widok mundurowych zaczął uciekać. Nic dziwnego, miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Incydent wydarzył się na Osiedlu Paderewskiego. Policjanci chcieli zatrzymać mężczyznę, którego posądzano o posiadanie środków odurzających. Kiedy podejrzany dowiedział się, że stoją przed nim policjanci, planował im uciec. Podczas pościgu zaczął wyrzucać narkotyki z plecaka. Oczywiście nie udało mu się ukryć przed wymiarem sprawiedliwości. Za posiadanie substancji psychotropowych grożą mu trzy lata więzienia.

Funkcjonariusze katowickiej komendy zabezpieczyli prawie 500 porcji amfetaminy i marihuanę. 27-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - dodają mundurowi. 

fot. Komenda Miejskiej Policji w Katowicach 

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

© 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone

Search