Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę

Ziele

Poszukiwany przez sąd mężczyzna został zatrzymany. Miejsce jego pobytu udało się ustalić dzięki pracy dzielnicowego z katowickiej „dwójki”. Poszukiwany trafił już do zakładu karnego.


Jak informuje oficer prasowy katowickiej policji, pod koniec listopada policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zatrzymali poszukiwanego 34-letniego mieszkańca Katowic. Okazało się, że w swoim mieszkaniu przechowywał narkotyki. Policjanci znaleźli u niego marihuanę i amfetaminę, z których można było przygotować prawie 300 „działek” dilerskich.

Co więcej, mężczyzna był poszukiwany przez sąd. Miał odbyć karę więzienia za przestępstwo, którego się dopuścił. 34-latka udało się zatrzymać dzięki pracy dzielnicowego z Komisariatu Policji II w Katowicach. Policjantowi udało się ustalić, gdzie przebywa poszukiwany mężczyzna.

Katowiczanin trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę. Dodatkowo, za posiadanie narkotyków grożą mu kolejne 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search