Heading article

Informacje

Rotator TOP - single

Informacje

Pomoc psychologiczna dla osób LGBT+. Gdzie ją uzyskać?

Previous Next

Stowarzyszenie Klucz - Stop Społecznym Wykluczeniom organizuje specjalne spotkania dla potrzebujących wsparcia osób LGBT. Poprowadzi je psycholog i coach.

Bezpłatne spotkania

Stowarzyszenie Klucz - Stop Społecznym Wykluczeniom rozpoczęło swoją działalność w 2017 roku po słynnym marszu kobiet. Jego twórcy chcą działać na rzecz ludzi niepełnosprawnych, bezdomnych i wykluczonych, do jakich zaliczają także osoby LGBT. Organizacja postanowiła przeprowadzić cykl spotkań dla potrzebujących pomocy przedstawicieli tego środowiska. 

Od 15 września będzie można skorzystać z bezpłatnych porad psychologicznych przeprowadzanych w Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. Kopernika 14). Prowadząca zajęcia Marzena Kutermak będzie dostępna w co drugi wtorek w godzinach: 11:00-14:00 oraz 16:00-19:00. Istnieje także możliwość umówienia się na spotkanie online poprzez Skype'a lub WhatsAppa. Wszyscy zainteresowani są proszeni o wcześniejszy kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kilka słów o prowadzącej 

Uczestnicy akcji będą mieli okazję porozmawiać o swoich przemyśleniach i problemach z psychologiem Marzeną Kutermak, która skończyła także studia podyplomowe z coachingu.

Aktualnie uczestniczę w Programie Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie i planuję kontynuować swój rozwój w kierunku psychoterapii. Przez kilka lat pracowałam jako psycholog i coach z klientami indywidualnymi wspierając ich w rozwoju osobistym lub sytuacjach kryzysowych - opowiada o swoim doświadczeniu współorganizatorka projektu. - Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch synów. Serdecznie zapraszam do spotkań ze mną - zachęca. 

fot. Stowarzyszenie Klucz - Stop Społecznym Wykluczeniom

Śledź nas

Social & newsletter

Logo stopka

24KATO Logo

Search